8.kolo, Královéhradecký | 1.B třída sk. F, 2014-2015

--

--

Vítězství v oslabení

0

V minulém kole schytaly Albrechtice vysokou porážku na hřišti Opočna, hráči tak chtěli své zaváhání rychle napravit. Los jim ale přisoudil velmi těžkého soupeře - druhý tým tabulky Lokomotivu Hradec Králové.

Oba týmy sehrály vyrovnané a bojovné utkání, ve kterém mohla rohodnout každá malá chyba. Opatrnost tedy byla namístě a týmy se dostávaly do vyložených šancí jen zřídka. Jednu z nich měl albrechtický kapitán Zeman, jeho střeleckému pokusu ale vystavilo stopku břevno. Komplikace pro domácí tým nastaly v 55. minutě, kdy po druhé žluté kartě nedobrovolně opustil hřiště domácí Schejbal. Vypadalo to, že Albrechtice budou mít blíže ke vstřelení branky. Opak se ale stal pravdou, v 72. minutě se prosadil střídající hráč Lokomotivy Bělonohý. V 88. minutě domácí předčasně opustil další hráč, druhou žlutou si vysloužil i Ziegler. Albrechtice ale nevyužili ani krátkou přesilovku o dva muže, a zápas tak skončil 1:0.