3.kolo, Moravskoslezský | Ostrava - město | Okresní přebor, 2016-2017

--

--

Hošťálkovice vyloupily Muglinov

0

Celkem šest gólů padlo v Muglinově, kde místní Rapid změřil síly s hošťálkovickými fotbalisty. Ti nakonec vyválčili tři body.

Od začátku hra v režii hostů

Zhruba pětadvacítka diváků byla svědkem zápasu, ve kterém měli hosté po celpu dobu navrch. Ve 23. a 24. minutě, po brankách Martinka a Schvarze, vedli o dvě branky a stejné skóre zůstalo i po zbytek první půle.

Branky Orla body nepřinesly

Ve druhé půli se Rapid samozřejmě pokoušel o srovnání. Kontaktní gól však přišel až v 73.minutě - trefil se Orel. Schvartz z týmu hostů však dokázal bleskově odpovědět, takže už o minutu později hosté vedli opět o dva góly. O zvrat se na konci zápasu pokusil opět Orel, když v 87.minutě opět trefil míč přesně a drama pokračovalo. Bohužel pro Rapid ne moc dlouho. Minutu před koncem základní hrací doby dali gól opět hosté a tím veškeré naděje Muglinova padly. Prosadil se hošťálkovický Vojtuš a konečné skóre tak upravil na 2:4.

SK Rapid Muglinov
Hledáme zpravodaje: Pokud chcete být zpravodajem tohoto týmu a po každém zápase nám shrnout jeho průběh z Vašeho pohledu, napište na michal.gribek@fotbalunas.cz a domluvíme se na spolupráci.