Koblov doma nestačil na Klimkovice

0

Premiéra v nové sezóně nevyšla domácím úplně nejlépe. S Klimkovicemi prohráli 0:2.

První poločas bez branek

Do nové sezóny vstoupila obě mužstva opatrně a vyrovnaná hra pokračovala celou první půli. Stovka diváků se tak v prvním dějství branky nedočkala a hráči odcházeli do kabin za stavu 0:0.

Po hodině hry udeřili hosté

Trvalo více než 60 minut, než jsme mohli vidět gól. Ke smůle domácích ho musel ze sítě lovit jejich brankář Čečotka po přesné trefě Lubojackého. Po inkasované brance chtěli domácí samozřejmě srovnat, ale nepovedlo se. Naopak na úplném konci zápasu hosté vstřelili gól druhý. Klemiš pečetil tříbodový zisk Klimkovic v 89.minutě. Šťastnější tak z Koblova odjížděli hosté.

TJ Sokol Koblov
Hledáme zpravodaje: Pokud chcete být zpravodajem tohoto týmu a po každém zápase nám shrnout jeho průběh z Vašeho pohledu, napište na michal.gribek@fotbalunas.cz a domluvíme se na spolupráci.