6.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2016-2017

Nepomuk se šplhá tabulkou vzhůru, doma si poradil jednoznačně se čtvrtými Kralovicemi

4. P. Váňa , 36. M. Baran , 45. L. Zajíc , 69. M. Baran - 85. R. Pařík
0

Svátý Václav nebyl v Nepomuku rozhodně ve znamení rozdávání bodů. Přesvědčil se o tom čtvrtý tým tabulky - Sokol Kralovice

Středeční dohrávka šestého kola domácím vyšla parádně a zdá se, že se vracejí po překapivé porážce z minulého kola na vítěznou vlnu. Ta  je v loňské sezóně vyplavila až do baráže o postup.

Už v prvním poločase si Nepomuk vypracoval komfortní náskok. Skóre otevřel už ve čtrté minutě Vána a druhou trefu přidal za dalších třicet minut Baran. Těsně před poločasovým hvizdem přidal gól "do šatny" Zajíc a s Kralovicemi to vypadalo bledě.

Po změně stran se žádný obrat ve skóre nekonal. Baran si v 69. minutě připsal druhou trefu v zápase a Kralovice už pak jen korigovaly pět minut před koncem Paříkem na konečnách 4:1

FK Nepomuk
M. Baroch [-] - P. Kalabza [-] , J. Kalabza [-] , J. Kozák [-] , R. Rous [-] (64. V. Janoch [-] ) , L. Zajíc [-] , M. Baran [-] (75. J. Slach [-] ) , P. Váňa [-] (83. Z. Větrovec [-] ) , J. Rous [-] , T. Voráček [-] , J. Ticháček [-]

TJ Sokol Kralovice
R. Šott [-] - O. Růžek [-] , J. Vlk [-] , M. Horyna [-] (71. R. Pařík [-] ) , V. Ježek [-] , J. Purkar [-] , F. Volín [-] , M. Bulín [-] , M. Řenč [-] (70. M. Zeman [-] ) , D. Hyneš [-] (56. M. Kůsa [-] ) , L. Milan [-]

ŽK: 88. J. Kozák .
Počet diváků: 105. Rozhodčí: Kohout Miroslav - ČERMÁK Vladimír, DOKSANSKÝ Tomáš.