Zdeněk Větrovec
2026-2027
| Pozice | Brankář |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | TJ Sokol Měčín |
| 2022-2023 | FK Nepomuk |
| 2022-2023 | FK Žákava |
| 2018-2019 | TJ Sokol Blovice |
| 2016-2017 | TJ Klášter |
| 2015-2016 | FK Nepomuk |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 799 (ø 88,77) | 4 (ø 0,44) | 4 (ø 0,44) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 17:00 | Hrádek B - Měčín | 4:4 (3:0) | 79 | 79 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 22.08. 17:00 | Měčín - Strážov | 1:4 (1:2) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 29.08. 17:00 | Měčín - Dlouhá Ves | 5:2 (2:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 17:00 | Vrhaveč - Měčín | 0:7 (0:6) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 13:30 | Měčín - Pačejov | 5:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | Měcholupy B - Měčín | 2:2 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 1 | ano | |||
| 26.09. 16:30 | Měčín - Klatovy B | 3:3 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | Nýrsko B - Měčín | 4:3 (0:2) | 90 | 1 | 1 | 1 | ano | |||
| 10.10. 16:00 | Měčín - Plánice | 3:1 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 (ø -NaN) | 1 (ø ∞) | 2 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | ||||||
| 06.09. 15:00 | Měčín B - Kolinec | 4:2 (1:1) | 0 | 1 | 1 | 0 | ne | |||
| 13.09. 16:00 | Spůle - Měčín B | 2:2 (2:1) | 0 | 0 | 1 | 0 | ne | |||
| 11.10. 16:00 | Vrhaveč B - Měčín B | 3:6 (2:5) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor | 6 | 529 (ø 88,16) | 2 (ø 0,33) | 3 (ø 0,50) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. A | 0 | 0 (ø -NaN) | 1 (ø ∞) | 2 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor | 23 | 1722 (ø 74,86) | 8 (ø 0,34) | 9 (ø 0,39) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 5 | 398 (ø 79,60) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 6 | 540 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) |
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 1 | 38 (ø 38,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 11 | 853 (ø 77,54) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 10 | 808 (ø 80,80) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 14 | 1260 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,14) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. A | 6 | 518 (ø 86,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 23 | 2000 (ø 86,95) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 2 | 51 (ø 25,50) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 18 | 1526 (ø 84,77) | 4 (ø 0,22) | 4 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,22) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 6 | 451 (ø 75,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




