5.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2016-2017

Hradec kraloval v Kobeřicích

48. D. Mrva (p.) - 24. P. Valenta , 31. N. Lichý , 40. M. Lichý , 57. P. Valenta , 59. R. Holuša
0

Hradec si celkem s přehledem odváží tři body z Kobeřic.

Po oťukávací čtvrthodině, převzal otěže zápasu do svých rukou Hradec. Po dvaceti minutách vyrazil hlavičku hostujícího Pavla Valenty domácí brankář Jakub Stříbný. O čtyři minuty později se už hosté radovali z branky, když na konci pěkné akce Daniela Wiwegera stál Pavel Valenta – 0:1. V 31. minutě skončila gólem Norberta Lichého akce dvojice David Škvára a Radek Holuša – 0:3. Pět minut před koncem poločasu přetavil Matyáš Lichý v branku centr Tomáše Krejsy – 0:3. O chvíli později obešel Daniel Wiwegr tři hráče, ale byl podražen v pokutovém území. Sám postižený, ale penaltu neproměnil

V 48. minutě fauloval Radek Holuša ve vlastním pokutovém území domácího hráče a David Mrva nařízenou penaltu s ledovým klidem proměnil – 1:3. Hradec však zdramatizování stavu nepřipustil. V 57. minutě odcentroval do vápna míč Tomáš Moc a Pavel Valenta svým druhým gólem vrátil klid svému mužstvu – 1:4. O dvě minuty později dal konečnou podobu výsledku s přispěním tyče Radek Holuša – 1:5. V posledních třiceti minutách ještě Hradec zahodil několik šancí, a proto skóre nenarostlo do děsivých rozměrů. Ve svých šancích postupně neuspěli Krejsa, Lichý, Valenta a střídající Fischer.

TJ Sokol Kobeřice B
Aleš Lasák (vedoucí týmu): No comment. Katastrofa z naší strany.

TJ Hradec n/M
René Černohorský (trenér): Prvních dvacet minut byla oťukávana, a pak jsme na hřišti dominovali. Děkuji hráčům za zodpovědný výkon a potřebné body.

J. Stříbný [-] - D. Mrva [-] , L. Jašek [-] (25. J. Bitomský [-] ) , Š. Konečný [-] , K. Janiš [-] - M. Havranke [-] - P. Hlawenka [-] (30. J. Návrat [-] ) - O. Bedrich [-] , P. Kubný [-] (50. J. Bečica [-] ) , L. Mrva [-] , R. Náhlík [-] (70. D. Lasák [-] )

T. Mrázek [-] - P. Valenta [-] (80. M. Válek [-] ) , R. Lichý [-] , D. Wiweger [-] (80. M. Fischer [-] ) , R. Holuša [-] , N. Lichý [-] , T. Krejsa [-] , T. Moc [-] , M. Lichý [-] (75. P. Židek [-] ) , R. Kubánek [-] (71. M. Weinhold [-] ) , D. Škvára [-]

ŽK: 49. R. Náhlík , 82. D. Mrva - 69. R. Lichý , 86. T. Moc .
Hráči zápasu: T. Moc .
Počet diváků: 55. Rozhodčí: SEIPEL Jiří - PRASEK Beno, HRUBÝ Heinz.