2.kolo, Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A, 2016-2017

Újezd dotahovaly marně

0

První poločas už v podsatě rozhodl zápas druhého kola..

Holostřevy získaly náskok

První gól padl hodně rychle... V 0.minutě poslal hosty do vedení Růžek... Hrálo se pak delší dobu bez branek, za to ale byly k vidění nějaké větší šance i zákroky na hraně pravidel.

Nasledně potom navýšil vedení na 2:0 v 30. Minutě Jirka...

A do konce půle hosté skórovali potřetí, a to když ve 40. minutě napřáhl k zakončení Pich a tváří tvář brankáři nezaváhal...

Ujezd už ztrátu nedotáhl

Holostřevy hned na začatku druhého poločasu přidaly další branku.. V 46. minutě se přesně trefil podruhé Jirka a hosti vedli už 4:0...

Pak na řadu přišli domácí. V 75. minutě se za Chodský Ujezd trefil Founě. Za deset minut se Founě trefil podruhé a snížil na rozdíl dvou branek... Víc už se ale nestalo.

Chodksý újezd tedy doma padl s TJ Sokol Holostřevy 2:4...

TJ Chodský Újezd B
Čampula: Chtěli jsme vyhrát. Je to škoda, měli jsme na to.. Prostě jsme v prvním poločase zaspali... A to se nám vymstilo..

TJ Sokol Holostřevy
.: Tak výhra je výhra... První půle byla skvělá, ve druhé té druhé jsme udělali par chyb, ale pak jsme to už pohlídali... Takže 3 body.

J. Čepelák [-] - L. Zajíc [-] , M. Hollý [-] (88. D. Lichý [-] ) , P. Urbánek [-] (72. K. Gerneš [-] ) , T. Medek [-] (90. P. Dovzhansky [-] ) , J. Fabo [-] , P. Gerneš [-] (32. D. Procházka [-] ) , P. Štěrba ml. [-] , P. Štěrba [-] , S. Štěrba [-] (65. M. Růžička [-] ) , M. Founě [-]

M. Duspiva [-] - J. Růžek [-] , J. Liška [-] , P. Jirka [-] , M. Hulák [-] , V. Hubálek [-] , J. Haidinger [-] , P. Barna [-] , Z. Soukup [-] , J. Schaller [-] , P. Pich [-]

ŽK: 36. L. Zajíc , 41. M. Hollý , 65. P. Štěrba ml. - 20. P. Jirka , 58. P. Pich . ČK: 74. P. Jirka .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: Chval Pavel - PIKL Petr (N), BENEŠ Martin (N).