2.kolo, Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A, 2016-2017

0

Hladká výhra Vranova a dělené první místo.

Matěj Soukup Úřadoval

V sedmé minutě padl první gól, postaral se o něj Matěj Soukup.

Matěj soukup pak dal v 15. minutě druhou branku a Vranov naplňoval roli favorita.

Vranov si pohlídal výhru

Ve 48. minutě zaznamenal také trefu obránce, byl to Jan Šubrt, který zvyšoval na začátku druhé půle už na 3:0.

Pak byl delší dobu klid zbraní, ale v 75. minutě opět udeřili hosté. Konkrétně tentokrát záložník Vranova Tomáš Kůstka.

Vranov tak veze domů 3 body a v tabulce se doráhl na Částkov.

TJ Jiskra Zhoř
.: Zápas se nám nepovedl výsledkově, 4:0 je doma celkem slabý. Vranov je ale dobrej a tak jsme nečekali nějakou drtivou výhru, chtěli jsme je alespoň potrápit.

TJ Jiskra Vranov
.: Máme 9 bodů a s Částkovem se přetahujem o vedení, příští kolo bude důležitý a my jsme se na něj správně naladili. Spokojenost, jasná.

S. Vozabule [-] - J. Vraný [-] , J. Janeček [-] (46. P. Bartoš [-] ) , J. Demeter [-] , M. Pleško [-] , M. Dub [-] (46. R. Kaiser [-] ) , K. Machovský [-] , L. Hakel [-] (46. M. Sobíšek [-] ) , D. Kuchár [-] , M. Bureš [-] , J. Černý [-]

M. Voldřich [-] - J. Petřina [-] , T. Barančík [-] (46. P. Spievak [-] ) - M. Krištofovič [-] , Z. Budek [-] - K. Kotora [-] (46. T. Kůstka [-] ) , J. Spievak [-] , J. Šubrt [-] - M. Soukup [-] (46. M. Šůs [-] ) , S. Šimek [-] (46. P. Harančík [-] ) , J. Matějka [-] (46. J. Klauber [-] )

ŽK: 23. J. Matějka .
Počet diváků: 20. Rozhodčí: LIGAČ Marek - SOBÍČEK Milan (N), SCHMID Rudolf (N).