2.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída , 2016-2017

--

--

Drama ve Hvozdu rozhodly penalty

0

Gĺy byly k vidění v první čtvrthodině. Pak už ve zbývajících 75 minutách nikoli. A vzhledem k tomu, že stav byl 1:1 došlo na penalty. A v nich zvítězil domácí celek poměrem 6:5

Levora a Šlehofer dali po gólu

Už ve třetí minutě zápasu poslal hosty do vedení Štěpán Levora, útočník s číslem 8.

Domácí hledali recept na obranu soupeře delší dobu, ale v 16. minutě ho vykoumal Daniel Šlehofer, záložník týmu TJ Svornost Hvozd..

Více gólů už diváci v první půli neviděli, k vidění nebyly ani žádné karty...

bezbranková půle

Ve druhé pětačtyřicetiminutovce branky k vidění nebyly, ale diváci viděli pár žlutých kartónků:

V 60. minutě viděli žlutou kartu domácí Jakub Schön a hráč hostí Václav Zeman.

V 87. minutě pak viděl kartu žluté barvy domácí Filip Vraštil.

A v 89. minutě pak uviděl žlutý kartonek domácí obránce František Kolář.

Pennalty 6:5 pro domácí.

Na řadu přišel penaltový rozstřel.

První pětice jak z týmu domácích, tak z týmu TJ Sokol Dobříč se nemýlila.

Dále tak přicházeli na řadu méně zdatní střelci. A hned šestá série rozhodla. Hosté nedali penaltu a domácí ano, tudíž penalty ovládli poměrem 6:5...

TJ Svornost Hvozd
.: Výhra je výhra. Chtěli jsme vyhrát v devadesáti minutách, ale nepovedlo se nám vstřelit dvě branky. Takovouto výhru bereme.

TJ Sokol Dobříč
.: Vyhrát si zasloužili oba, oni měli na konci prostě štěstí a my ne, to je celý. Kdybychom ale dali druhou branku, už by to vypadalo jinak.

J. Lego [-] - T. Ceperko [-] , R. Černý [-] , F. Vraštil [-] , J. Běhounek [-] , Z. Reif [-] , J. Setikovský [-] (54. M. Reiprich [-] ) , V. Venta [-] , J. Schön [-] (63. F. Kolář [-] ) , L. Valtr [-] , D. Šlehofer [-]

T. Nový [-] - J. Vokáč [-] (46. M. Kondelík [-] ) , P. Zelenka [-] (65. M. Fencl [-] ) , V. Zeman [-] , P. Zelenka [-] , V. Šimice [-] , Š. Levora [-] , D. Cink [-] , R. Strych [-] , F. Souček [-] , J. Kusák [-]

ŽK: 60. J. Schön , 87. F. Vraštil , 89. F. Kolář - 60. V. Zeman .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: Orlík Vladimír - VENTA Vladimír (N), ŽÁKOVEC Jan (N).