Orlík Vladimír
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Švihov - Strážov 3:1 (2:1) 24.03. 10:15 -
Dobříč - Manětín 4:1 (2:1) 16.03. 15:00 -
Mladotice B - Bezvěrov 1:4 (1:3) 15.10. 16:00 -
Dl. Újezd - Klenčí 5:2 (3:1) 14.10. 12:00 -
Postřekov - Koloveč B 3:3 (1:2) 01.10. 16:00 -
Merklín - Kdyně 2:2 (0:1) 23.09. 12:30 -
Zruč B - Zbiroh 0:3 (0:2) 16.09. 16:30 -
St. Plzenec - Mochtín 2:1 (2:1) 09.09. 13:30 -
Krchleby - Stod 4:2 (2:2) 02.09. 17:30 -
Strážov - Blovice 0:4 (0:3) 26.08. 16:00 -
Chotěšov - Postřekov 1:1 (0:1) 19.08. 18:00 -
Zbůch - Třemošná 5:2 (3:2) 10.06. 16:00 -
Zbůch B - Kunějovice 6:1 (1:1) 10.06. 13:00 -
Křelovice - Líně 3:1 (2:1) 09.06. 18:00 -
Kunějovice - Úněšov B 8:2 (2:0) 04.06. 17:00 -
Líně - Nýřany 6:1 (4:0) 03.06. 17:00 -
Líně B - Kozojedy 4:3 (2:2) 03.06. 14:00 -
Dolní Bělá - Trnová 2:3 (2:2) 27.05. 17:00 -
Mladotice B - Úlice 1:3 (1:1) 21.05. 17:00 -
Kralovice B - Dobříč 4:1 (2:0) 20.05. 14:00 -
Zbůch - Kralovice B 8:0 (6:0) 13.05. 17:00 -
Zbůch B - Plasy B 7:1 (5:1) 13.05. 14:00 -
Blatnice - Hunčice 8:0 (3:0) 10.05. 17:30 -
Dolní Bělá B - Úlice 4:1 (2:1) 07.05. 17:00 -
Sulkov - Dobříč 4:2 (1:2) 06.05. 17:00 -
Blatnice B - Sulkov B 1:3 (1:3) 03.05. 18:00 -
Kozojedy - Hadačka 8:3 (2:1) 30.04. 10:15 -
Bezvěrov - Hunčice 6:0 (4:0) 29.04. 17:00 -
Všeruby - Křelovice 0:1 (0:0) 22.04. 17:00 -
Heřmanova Huť - Nýřany 0:7 (0:5) 08.04. 16:30 -
Hunčice - Mladotice B 3:6 (2:2) 25.03. 15:00 -
Heřmanova Huť - Všeruby 5:1 (1:1) 18.03. 15:00 -
Měcholupy - Horažďovice 3:1 (1:1) 12.11. 14:00 -
Chrást - Dýšina 2:0 (1:0) 05.11. 14:00 -
Příkosice - Plasy 1:2 (1:1) 29.10. 14:30 -
Bor - Mrákov 2:2 (1:1) 22.10. 15:30 -
Krchleby - Meclov 5:1 (2:1) 15.10. 15:30 -
Horní Bříza B - Trnová 2:4 (1:2) 09.10. 16:00 -
Blovice - Losiná 4:1 (3:0) 01.10. 16:00 -
Zruč B - Mladotice 1:5 (1:2) 25.09. 16:30 -
Hrádek - Blovice 4:4 (3:1) 18.09. 16:30 -
Hrádek - Raková B 0:6 (0:2) 17.09. 16:30 -
Tlučná B - Hvozd 6:2 (3:1) 11.09. 17:00 -
Slovan Plzeň - Dýšina 6:3 (4:1) 10.09. 17:00 -
Úněšov - Mladotice 2:0 (0:0) 31.08. 18:00 -
Všeruby B - Plasy B 0:4 (0:1) 28.08. 17:00 -
Nýřany B - Hvozd 4:1 (2:0) 21.08. 15:00 -
Zbiroh - Chrást 0:2 (0:0) 18.06. 15:00 -
Příkosice - Volduchy 2:1 (1:0) 18.06. 10:30 -
Chrást - Plasy 6:1 (4:0) 12.06. 18:00