11.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2016-2017

7. R. Herák , 12. R. Herák , 28. M. Mašek , 47. D. Majer (p.) , 65. R. Herák , 80. B. Demali - 13. O. Kozler , 58. T. Kříž
0

Všeruby si doma smlsly na Kožlanech a především díky hatriku Rudy Heráka se drží na dostřel lídrovy

Trápící se Kožlany dostaly rychle direkt

Všeruby, které neustále potvrzují, že kvalitou v první sezoně v přeboru opravdu oplívají vlétly do zápasu jako uragán a již v sedmé minutě šly do vedení zásluhou Rudy Heráka. Hned za pět minut se Herák prosadil znovu a poslal tak domácí do trháku - 2:0. Minutu na to svitla naděje hostům za které se trefil Ondřej Kozler - 2:1. Hra se trochu vyrovnala, avšak kvalita stále zůstala především na kopačkách domácích, kteří se vrátili do trháku po půl hodině hry a skóroval Martin Mašek - 3:1.

Téměř jako přes kopírák poločas první

Do druhé půle opět vlétli skvěle domácí a po dvou minutách svůj náskok ještě zvýšili na 4:1, když nedal brankáři šanci z penalty Dušan Majer. Hosté se ještě jednou dostali do naděje po hodině hry snížil Tomáš Kříž - 4:2. sedm minut poté si vzal ovšem po třetí v zápase slovo Ruda Herák a dovršil tak hatrik - 5:2. Definitivní tečku za utkáním udělal deset minut před koncem Bojan Demali - 6:2.

SK Všeruby
V. Červenka [-] - M. Oulík [-] (84. R. Přerov [-] ) , J. Vrba [-] (82. B. Demali [-] ) - J. Herák [-] , P. Fleisner [-] (58. J. Fiala [-] ) - D. Majer [-] , M. Mašek [-] (78. J. Dražan [-] ) , T. Mottl [-] , S. Pašek [-] , J. Hyrát [-] , R. Herák [-]

TJ Olympie Kožlany
J. Švamberg [-] - L. Frank [-] , J. Švamberg [-] , M. Kulhánek [-] - J. Hromada [-] , V. Hora [-] , L. Tupý [-] , J. Jícha [-] , J. Šnajdr [-] - T. Kříž [-] , O. Kozler [-]

ŽK: 11. V. Hora . ČK: 11. V. Hora .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: WALTER Ladislav - BALVÍN Jiří (N), KRAFT Michal (N).