Křelovice ani v šestém kole neprohrály

0

Bezvěrovští nezvládli první půli a to jim bylo osudné

Drtivá převaha Křelovic

Hráči Křelovic hrající všechny zápasy podzimní sezony na venkovních hřištích nastoupili do zápasu velmi z hurta vytvářeli si dostatek šancí, které by asi stačili na dva zápasy. Ovšem dlouho se ne a ne trefit. Buď byl proti gólman Haubner, nebo obrana. Až po půl hodině hry po rozehraném rohovém kopu se povedlo prosadit Jirkovi Gengelovi. Za dalších pět minut se Vladimír Komárek prostě rozhodl, že projde od své branky až k soupeřově, kde si narazil se spoluhráčem a zvýšil na 0:2.

Snaha domácích úspěch neslavila

Druhý poločas asi i díky mnoha dalším nevyužitých šancí Křelovických přinesl vyrovnanější hru, která se přelévala z jedné strany na druhou. Křelovičtí se začali bát o výsledek a tak jejich klid na míči byl najednou tu tam. Naštěstí pro ně dobře fungovala jejich obrana a na výsledku se již nic nezměnilo.

TJ Sázavan Bezvěrov
pan Rada: Nedokázali jsme v klidu podržet balon a zklidnit hru.

TJ Jiskra Křelovice
trenér: V první půli jsme byli lepší a dalších cca pět tutovek jsme neproměnili, naštěstí jsme výhru udržěli.

Počet diváků: 80. Rozhodčí: VOCELKA Milan - PYTÁK Václav (N), HÁJEK Karel (N).