Patrik Kříž
2026-2027
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 5.1 |
Kariéra
| 2021-2022 | TJ Sokol Trnová |
| 2021-2022 | TJ Olympie Kožlany |
| 2018-2019 | TJ Sokol Trnová |
| 2016-2017 | TJ Jiskra Křelovice |
| 2015-2016 | TJ Sokol Trnová |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 720 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 22.08. 17:00 | Heřmanova Huť - Trnová | 4:3 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 17:00 | Trnová - Všeruby | 1:6 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Kozolupy - Trnová | 2:2 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 13.09. 17:00 | Trnová - Třemošná | 1:3 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | Kaznějov B - Trnová | 9:3 (1:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:30 | Trnová - Žihle | 1:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | Manětín - Trnová | 8:1 (6:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 16:00 | Trnová - Pernarec | 3:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 5 | 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 22 | 1972 (ø 89,63) | 0 (ø 0,00) | 6 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 25 | 2250 (ø 90,00) | 1 (ø 0,04) | 7 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 26 | 2290 (ø 88,07) | 3 (ø 0,11) | 6 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 26 | 2316 (ø 89,07) | 1 (ø 0,03) | 8 (ø 0,30) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 23 | 2056 (ø 89,39) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,13) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 8 | 692 (ø 86,50) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,25) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída | 11 | 990 (ø 90,00) | 1 (ø 0,09) | 1 (ø 0,09) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída | 21 | 1871 (ø 89,09) | 6 (ø 0,28) | 5 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 25 | 2250 (ø 90,00) | 2 (ø 0,08) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 26 | 2340 (ø 90,00) | 7 (ø 0,26) | 3 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,03) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 25 | 2250 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 7 (ø 0,28) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. B | 12 | 762 (ø 63,50) | 6 (ø 0,50) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




