9.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2016-2017

--

--

Schlossarek zajistil své družině první tři body v sezóně

0

Dva góly útočníka Schlossarka z přímého kopu zajistily Pusté Polomi první výhru v právě probíhající sezóně.

Souboj dvou rezervních týmů přinesl nepříliš pohledný fotbal s velkým množstvím osobních soubojů na obou stranách. Tento tvrdý způsob hry odskákali domácí Vojtěch Hendrych a Petr Kňura zraněním. Opticky lepším týmem byla v první půli hostující ekipa. V první pětiminutovce zakončil špatně sólo kobeřický forvard Jan Návrat. V 27. minutě byla nařízena penalta po faulu v pokutovém území, kterou zkušeně proměnil hostující špílmachr Pavel Hlawenka – 0:1. Pustá Polom vyrovnala o sedm minut později, když se z přímého kopu nádherně prosadil David Schlossarek – 1:1. Kobeřice pak hrozily hlavně ze střední vzdálenosti, kdy hlavně Hlawenka pálil ze všech možných pozic, ale neúspěšně.

Ve druhém poločase se Kobeřice zaměřily hlavně na defenzívu s cílem ubránit výsledek. Hrozily opět jen po střelách Hlawenky. Pustá Polom ale hodně dlouho nemohla vymyslet nic kloudného. V největší šanci se zjevil hrající trenér Rostislav Halška, kterému chyběl krok k zakončení. Až dvě minuty před koncem zápasu se postavil k přímému kopu Schlossarek, kterému se podařilo vymést vinkl hostující kasy a stál se tak pustopolomským hrdinou – 2:1.

Sport-Club Pustá Polom B
Rostislav Halška (trenér): Byl to tvrdý a bojovný zápas. Přišli jsme o tři hráče. Byl to typický remízový zápas, kde nám šlo ale o hodně a díky dvěma trefám Schlossarka jsme to urvali.

TJ Sokol Kobeřice B
Aleš Lasák (vedoucí týmu): Zápas to byl vyrovnaný. Branku jsme dostali bohužel minutu před koncem z přímého kopu.Chybělo nám sedm tradičních hráčů.

M. Krystýn [-] - M. Mikšík [-] , J. Bruna [-] , R. Grygar [-] , P. Bubík [-] (65. D. Moša [-] ) , M. Moravec [-] , Z. Kačírek [-] , V. Hendrych [-] (46. R. Halška [-] ) , P. Kňura [-] (85. L. Juchelka [-] ) , D. Schlossarek [-] , A. Kubala [-]

J. Stříbný [-] - J. Bečica [-] , L. Jašek [-] - Š. Konečný [-] , J. Bitomský [-] (77. L. Rycka [-] ) - P. Hlawenka [-] , J. Návrat [-] (65. D. Lasák [-] ) - R. Náhlík [-] , K. Janiš [-] , A. Oberherr [-] , A. Lasák [-]

ŽK: 73. D. Schlossarek , 84. R. Grygar - 66. J. Bečica , 89. K. Janiš .
Hráči zápasu: D. Schlossarek - R. Náhlík .
Počet diváků: 43. Rozhodčí: KOMÁREK Milan - HRUBÝ Heinz, ŽŮREK Petr (N).