7.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2016-2017

--

--

Kobeřice dostaly búra

0

Po poločasovém vedení 1:0 pro Hněvošice, nasázeli domácí ve druhém dějství Kobeřicím další čtyři branky a zaslouženě vyhráli.

V první dvacetiminutovce to na takový debakl vůbec nevypadalo. Hněvošice napálily Romanem Gargošem břevno, a na druhé straně zahodil samostatný nájezd Jan Návrat. Pak už začala mít otěže zápasu v rukách domácí ekipa. Ve 21. minutě ještě v nadějné pozici minul míč Daniel Brunclík. Skóre otevřel ve 30. minutě si Radek Buchta narazil s Michalem Königem a nekompromisně prostřelil brankáře Kobeřic Stříbného – 1:0. Přestávkové skóre tak bylo 1:0.

Druhá půle už byla plně v režii Hněvošic. V 48. minutě našel Roman Gargoš za obranou Daniela Brunclíka a ten byl neomylný – 2:0. O tři minuty později našel René Buchta Daniela Brunclíka, který přestřelil. Za chvíli Brunclík orazítkoval tyč kobeřické branky a dorážka mířila nad.  V 55. minutě byl těsně před vápnem faulován domácí Brunclík a přímý kop usměrnil do sítě René Buchta – 3:0. V 68. minutě našel centr agilního Brunclíka Gargoše a ten propálil hostujícího brankáře – 4:0. Poslední hřebíček do rakve hostujícího souboru zatloukl tři minuty před koncem Roman Gargoš, který přeloboval zoufalého brankáře hostí Stříbného – 5:0.

TJ Sokol Hněvošice
David Křempek (trenér): Po relativně vyrovnané první půli, nás nakopla druhá branka, a my jsme začali hrát svou hru a zaslouženě vyhráli.

TJ Sokol Kobeřice B
Aleš Lasák (vedoucí týmu): Do dvacáté minuty byl zápas vyrovnaný. Pak jsme dostali branku a přestali jsme hrát a sesypali jsme se jak domeček z karet.

L. Hartmann [-] - P. Stříbrný [-] (80. B. Cojg [-] ) , P. Ševior [-] , J. Novák [-] (69. P. Šafarčík [-] ) , R. Gargoš [-] , D. Brunclík [-] , R. Buchta [-] , R. Buchta [-] , M. Konig [-] (76. M. Schlehofer [-] ) , J. Harazim [-] (69. P. Latka [-] ) , M. Kotzián [-] (72. M. Stříbný [-] )

J. Stříbný [-] - L. Jašek [-] , L. Mrva [-] - O. Bedrich [-] (23. D. Lasák [-] ) , M. Havranke [-] , Š. Konečný [-] , J. Bitomský [-] (79. K. Janiš [-] ) - J. Návrat [-] , R. Náhlík [-] (69. L. Rycka [-] ) , P. Hlawenka [-] - R. Hahn [-] (65. J. Bečica [-] )

ŽK: 17. R. Buchta - 42. J. Návrat .
Hráči zápasu: R. Buchta - P. Hlawenka .
Počet diváků: 81. Rozhodčí: BAČKOVSKÝ Pavel - BUČEK Martin, KOMÁREK Milan.