Slavice se s Radoticemi rozešly smírně

44. P. Zima - 26. J. Čech (p.)
0

Slavice vylepšily dojem po jasně prohraném zápase proti Jakubovu a alespoň vybojovaly bod proti Radoticím.

Domácí srovnali v závěru poločasu

Slavice přivítaly Radotice k dalšímu domácímu zápasu. Ten předchozí z minulého týdne jim absolutně nevyšel, kdy z Jakubovem prohrávaly již po prvním poločase 0:6 a ve druhé pak pouze korigovaly tento vysoký výsledek. Reparát se tak snažily složit proti silnému protivníku, kterými Radotice určitě jsou. Ty zatím oba své dva zápasy dovedly pouze do remízového stavu. Utkání se hrálo opět za nesnesitelného vedra. Domácí tým po nešťastné ruce v 26. minutě utkání obdržel branku z pokutového kopu, který proměnil Jan Čech -0:1. Po té se odehrával zápas pouze mezi vápny. V závěru poločasu Slavice hosty zatlačily a po přízemním centru Svobody z levé strany, vyrovnal na 1:1 Petr Zima.

Ve druhé půli již branka nepadla

Ve druhé půli měli domácí mírnou převahu a hosté hrozili z rychlých brejků, gól už ale napadl.

SK Slavice
Hort Jaromír, trenér: zápas byl vyrovnaný, ve druhé půli jsme měli více ze hry ale nedokázali jsme si vytvořit brankovou příležitost.