4.kolo, Středočeský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

--

--

Rezerva Rakovníku sahala v Trubíně po vítězství

0

Navzdory vydatnému dešti byl terén na malém hřišti v Trubíně stále tvrdý. Ačkoliv zápas na malém hřišti proti zkušeným bývalým hráčům Králova Dvora či Berouna připomínal velký boj. Tak si nakonec hosté z Rakovníka mohli odvést tři body.

Bojovný první poločas

Ve 4‘ zahrával Kličko trestný kop z 35 metrů. Jeho tvrdou střelu Pešek jen vyrazil a u míče byl první dobíhající Porsch a poslal domácí do vedení – 1:0. Utkání se hrálo mezi vápny, kde každá standardní situace byla nebezpečná. Ve 23‘ po jedné z nich trefil hostující Kýzl hlavou břevno. Zbytek poločasu se bojovalo mezi vápny. Jinak byli oba dva gólmani bez větší práce.

Parádní Tvrzova rána

Do druhého poločasu hosté změnili herní rozestavení a tím oživili svoji hru. První velkou šanci v druhé půli měl ovšem domácí Kličko v 58‘, kdy šel sám na Peška, ale při kličce si míč příliš ukopl. O dvě minuty později se do míče z 30 metrů opřel svojí levačkou M. Tvrz a parádní dalekonosná střela skončila až v šibenici Kopicovy branky – 1:1.

Ještě veseleji na straně hostů bylo v 66‘, kdy Plaček našel přesným centrem Votroubka a ten hlavou poslal hosty do vedení – 1:2. V 76‘ neproměnili domácí nepřímý kop ze 3 metrů ve vápně hostů. Z následného rohu ovšem vyrovnal domácí Kličko – 2:2. Tři minuty před koncem neuspěl M. Tvrz a v posledních vteřinách zápasu hosté nevyřešili přečíslení 4 na 1.

Bezchybní Trubínští

O vítězi musely rozhodnout penalty. Za domácí proměnilo všech 5 střelců, zatímco v dresu hostů neuspěl Medřický. Plaček, Rohla a Mates naopak byli úspěšní.

Autor: Marek Tvrz

SK Rakovník B
Marek Tvrz: Ve velmi mladé sestavě jsme si jeli minimálně pro bod. Ten sice máme, ale bodů dnes mohlo být více. Kluci utkání proti zkušenému týmu odmakali a zaslouží pochvalu.

TJ FC Freyburg Trubín
J. Kopic [-] - Š. Vlček [-] , R. Křesťan [-] , M. Novák [-] (68. J. Kalina [-] ) , P. Maleček [-] - K. Vávra [-] , L. Vávra [-] , R. Klička [-] , J. Porsch [-] , V. Vlček [-] - K. Červenka [-] (35. J. Svatý [-] )

T. Pešek [-] - P. Kýzl [-] , Z. Červený [-] , J. Jelínek [-] (46. M. Tvrz [-] ) , R. Gašpárek [-] - D. Titlbach [-] , J. Votroubek [-] (84. P. Bučák [-] ) , M. Medřický [-] , T. Mates [-] , M. Rohla [-] - J. Plaček [-]

ŽK: 31. V. Vlček , 71. L. Vávra , 75. J. Porsch - 53. Z. Červený , 83. M. Tvrz .
Počet diváků: 51. Rozhodčí: Balík Martin - VELEBIL Tomáš, BALÍK Petr.