Sokol Velké Chválovice
Klub: Sokol Velké Chválovice
A-tým klubu2026-2027
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
Aktuální soutěž
Středočeský | Kolín | IV. třída sk. BPoslední zápasy
-
V. Chválovice - Dol.Chvátliny Online volný 2:3p. (1:1) 29.08. 17:00 -
Kouřim B - V. Chválovice Online volný 4:0 (2:0) 05.09. 14:00 -
V. Chválovice - Liblice B Online volný 5:2 (2:0) 12.09. 17:00 -
Přišimasy - V. Chválovice Online volný 2:0 (2:0) 19.09. 16:30 -
V. Chválovice - Plaňany B Online volný 1:4 (1:2) 26.09. 16:30 -
H. Kruty - V. Chválovice Online volný 0:5 (0:2) 04.10. 16:00 -
V. Chválovice - Ždánice Online volný 0:5 (0:1) 10.10. 16:00 -
Radim B - V. Chválovice Online volný 4:5 (3:4) 17.10. 15:30 -
V. Chválovice - Libodřice B Online volný 3:0 (0:0) 24.10. 14:30 -
V. Chválovice - Tismice Online volný 4:1 (0:0) 01.11. 14:00
-
Online volný 29.08. 17:00 V. Chválovice
2:3p. (1:1)
Dol.Chvátliny
-
Online volný 05.09. 14:00 Kouřim B
4:0 (2:0)
V. Chválovice
-
Online volný 12.09. 17:00 V. Chválovice
5:2 (2:0)
Liblice
B
-
Online volný 19.09. 16:30 Přišimasy
2:0 (2:0)
V. Chválovice
-
Online volný 26.09. 16:30 V. Chválovice
1:4 (1:2)
Plaňany
B
-
Online volný 04.10. 16:00 H. Kruty
0:5 (0:2)
V. Chválovice
-
Online volný 10.10. 16:00 V. Chválovice
0:5 (0:1)
Ždánice
-
Online volný 17.10. 15:30 Radim B
4:5 (3:4)
V. Chválovice
-
Online volný 24.10. 14:30 V. Chválovice
3:0 (0:0)
Libodřice
B
-
Online volný 01.11. 14:00 V. Chválovice
4:1 (0:0)
Tismice
| Tabulka | Z | Skóre | B | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | TJ Ždánice | 10 | 42:14 | 24 |
| 2 | Přišimasy | 10 | 29:22 | 23 |
| 3 | FK Libodřice B | 10 | 41:24 | 21 |
| 4 | SK Svojšice | 10 | 23:12 | 18 |
| 5 | TJ Kouřim B | 10 | 29:26 | 18 |
| Nejlepší střelci | Góly | |
|---|---|---|
| 1 | Radek Lanc | 16 |
| 2 | Matěj Toman | 14 |
| 3 | Lukáš Lanc | 11 |
| 4 | Aleš Heverle | 9 |
| 5 | Robert Svědík | 9 |
| Jméno | ZB | Ú | BE | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Jiří Klik | 31 | 64,6% | 1 |
| 2 | Venca Likeš | 22 | 52,4% | 0 |
| 3 | petr hruska | 21 | 51,2% | 1 |
| 4 | Radovan Mlika | 19 | 39,6% | 0 |
| 5 | Radek Hruška | 18 | 42,9% | 1 |





Nejnovější události
R. Hruška 19:13 6.11.2026 Tip: výhra hostů Ždánice R. Hruška 19:13 6.11.2026 Tip: výhra domácích Liblice R. Hruška 19:13 6.11.2026 Tip: výhra hostů V. Chválovice R. Hruška 19:13 6.11.2026 Tip: výhra domácích Přišimasy R. Hruška 19:13 6.11.2026 Tip: výhra domácích Tismice