Lukáš Lanc

2026-2027

FK Libodřice

Datum narození(42 let)
PoziceZáložník
Průměrná známka8.0

Kariéra

2023-2024 FK Vrbová Lhota 98
2023-2024 FK Libodřice
2015-2016 FK Libodřice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Středočeský | Kolín | IV. třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
720 (ø 90,00) 11 (ø 1,37) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
30.08. 17:00 Libodřice B - Plaňany B 4:1 (2:1) 90 1 0 0 ano
13.09. 17:00 Libodřice B - H. Kruty 7:2 (3:1) 90 3 0 0 ano
27.09. 16:30 Libodřice B - Ždánice 1:0 (0:0) 90 0 1 0 ano
03.10. 13:00 Kouřim B - Libodřice B 0:8 (0:6) 90 1 0 0 ano
11.10. 16:00 Libodřice B - Radim B 7:4 (4:3) 90 4 0 0 ano
17.10. 10:00 Liblice B - Libodřice B 6:3 (4:1) 90 1 0 0 ano
24.10. 14:30 V. Chválovice - Libodřice B 3:0 (0:0) 90 0 0 0 ano
01.11. 14:00 Libodřice B - Přišimasy 6:2 (2:1) 90 1 0 0 ano

Středočeský | Kolín | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
442 (ø 44,20) 2 (ø 0,20) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
22.08. 17:00 Sendražice - Libodřice 1:3 (1:1) 83 83 0 1 0 ano
29.08. 17:00 Libodřice - Kolín B 2:4 (2:1) 19 71 0 0 0 ne
05.09. 17:00 Jest. Lhota - Libodřice 0:3 (0:0) 86 86 0 0 0 ano
12.09. 17:00 Libodřice - Bečváry 7:1 (3:1) 55 55 0 0 0 ano
19.09. 16:30 Štítarský SK - Libodřice 1:4 (0:1) 73 73 0 0 0 ano
26.09. 16:30 Libodřice - Tuchoraz 4:0 (1:0) 27 63 1 0 0 ne
03.10. 16:00 Týnec - Libodřice 0:3 (0:1) 8 82 0 0 0 ne
10.10. 16:00 Libodřice - Tuklaty 4:0 (2:0) 18 72 0 0 0 ne
18.10. 15:30 Radim - Libodřice 1:0 (1:0) 8 82 0 0 0 ne
31.10. 14:00 Ratboř - Libodřice 1:7 (1:4) 65 65 1 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Kolín | IV. třída sk. B 2 180 (ø 90,00) 4 (ø 2,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Kolín | Okresní přebor 5 316 (ø 63,20) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Kolín | IV. třída sk. B 25 2250 (ø 90,00) 14 (ø 0,56) 4 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Kolín | Okresní přebor 13 217 (ø 16,69) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Kolín | IV. třída sk. B 25 2250 (ø 90,00) 25 (ø 1,00) 3 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Kolín | Okresní přebor 10 133 (ø 13,30) 3 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Kolín | IV. třída sk. B 22 1980 (ø 90,00) 26 (ø 1,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Kolín | Okresní přebor 14 194 (ø 13,85) 2 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Kolín | IV. třída sk. B 19 1710 (ø 90,00) 25 (ø 1,31) 5 (ø 0,26) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Kolín | Okresní přebor 13 214 (ø 16,46) 2 (ø 0,15) 2 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Kolín | IV. třída sk. C 12 1034 (ø 86,16) 9 (ø 0,75) 1 (ø 0,08) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Kolín | Okresní přebor 14 430 (ø 30,71) 3 (ø 0,21) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,14)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Kolín | IV. třída sk. B 5 350 (ø 70,00) 5 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Kolín | Okresní přebor 2 12 (ø 6,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Kolín | IV. třída sk. B 6 481 (ø 80,16) 4 (ø 0,66) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Kolín | Okresní přebor 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Kolín | IV. třída sk. B 12 954 (ø 79,50) 1 (ø 0,08) 2 (ø 0,16) 2 (ø 0,16) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Kolín | Okresní přebor 1 2 (ø 2,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Kolín | IV. třída sk. B 20 1576 (ø 78,80) 11 (ø 0,55) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Kolín | Okresní přebor 1 3 (ø 3,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Kolín | IV. třída sk. B 5 322 (ø 64,40) 1 (ø 0,20) 1 (ø 0,20) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Kolín | Okresní přebor 1 10 (ø 10,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Kolín | IV. třída sk. B 12 925 (ø 77,08) 7 (ø 0,58) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Kolín | Okresní přebor 6 72 (ø 12,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)