FK Žižice
Klub: FK Žižice
A-tým klubu2026-2027
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
Aktuální soutěž
Středočeský | Kladno | III. třída sk. BPoslední zápasy
-
Žižice - Vinařice Online volný 2:1 (2:0) 15.08. 17:00 -
Velvary C - Žižice Online volný 2:1 (2:1) 21.08. 18:00 -
Žižice - Knovíz Online volný 0:2 (0:1) 29.08. 17:00 -
Klobuky - Žižice Online volný 1:3 (0:2) 05.09. 17:00 -
Žižice - Dřetovice Online volný 3:0 kont. 12.09. 13:30 -
Zlonice - Žižice Online volný 0:1 (0:1) 19.09. 16:30 -
Žižice - Stehelčeves Online volný 3:0 (1:0) 26.09. 16:30 -
Buštěhrad - Žižice Online volný 0:2 (0:2) 04.10. 16:00 -
Tuřany - Žižice Online volný 2:2 (2:1) 10.10. 16:00 -
Žižice - Černuc Online volný 0:6 (0:5) 17.10. 15:30 -
Zvoleněves - Žižice Online volný 3:2 (3:0) 24.10. 11:00 -
Žižice - Zichovec Online volný 4:1 (2:0) 31.10. 14:00
-
Online volný 15.08. 17:00 Žižice
2:1 (2:0)
Vinařice
-
Online volný 21.08. 18:00 Velvary C
2:1 (2:1)
Žižice
-
Online volný 29.08. 17:00 Žižice
0:2 (0:1)
Knovíz
-
Online volný 05.09. 17:00 Klobuky
1:3 (0:2)
Žižice
-
Online volný 12.09. 13:30 Žižice
3:0 kont.
Dřetovice
-
Online volný 19.09. 16:30 Zlonice
0:1 (0:1)
Žižice
-
Online volný 26.09. 16:30 Žižice
3:0 (1:0)
Stehelčeves
-
Online volný 04.10. 16:00 Buštěhrad
0:2 (0:2)
Žižice
-
Online volný 10.10. 16:00 Tuřany
2:2 (2:1)
Žižice
-
Online volný 17.10. 15:30 Žižice
0:6 (0:5)
Černuc
-
Online volný 24.10. 11:00 Zvoleněves
3:2 (3:0)
Žižice
-
Online volný 31.10. 14:00 Žižice
4:1 (2:0)
Zichovec
| Tabulka | Z | Skóre | B | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | TJ Viktorie Černuc | 13 | 49:17 | 28 |
| 2 | Knovíz | 13 | 54:25 | 26 |
| 3 | Buštěhrad | 13 | 32:20 | 26 |
| 4 | Slovan Velvary C | 13 | 49:36 | 25 |
| 5 | SK Zlonice | 13 | 33:21 | 23 |
| Nejlepší střelci | Góly | |
|---|---|---|
| 1 | Zbyšek Novák | 18 |
| 2 | Hynek Král | 16 |
| 3 | Jakub Veselý | 15 |
| 4 | Bohumil Mrština | 14 |
| 5 | Jiří Vébr | 11 |
| Jméno | ZB | Ú | BE | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Jana Malecká | 45 | 53,6% | 2 |
| 2 | Jiří Klik | 38 | 59,4% | 2 |
| 3 | Venca Likeš | 23 | 46,9% | 0 |
| 4 | petr hruska | 21 | 39,6% | 0 |
| 5 | Radek Hruška | 16 | 40,0% | 0 |





Nejnovější události
R. Hruška 19:09 6.11.2026 Tip: výhra domácích Knovíz R. Hruška 19:09 6.11.2026 Tip: remíza Zvoleněves - Tuřany R. Hruška 19:09 6.11.2026 Tip: výhra hostů Černuc R. Hruška 19:09 6.11.2026 Tip: výhra domácích Otvovice R. Hruška 19:09 6.11.2026 Tip: výhra hostů Buštěhrad