Slovan Velvary C
Klub: Slovan Velvary
C-tým klubu2026-2027
Aktuální soutěž
Středočeský | Kladno | III. třída sk. BPoslední zápasy
-
Buštěhrad - Velvary C Online volný 6:3 (3:1) 16.08. 17:00 -
Velvary C - Žižice Online volný 2:1 (2:1) 21.08. 18:00 -
Černuc - Velvary C Online volný 2:1 (0:0) 30.08. 17:00 -
Velvary C - Zvoleněves Online volný 5:3 (3:2) 04.09. 18:00 -
Zichovec - Velvary C Online volný 9:1 (2:1) 13.09. 17:00 -
Velvary C - Otvovice Online volný 7:0 (3:0) 18.09. 18:00 -
Vinařice - Velvary C Online volný 0:5 (0:3) 26.09. 16:30 -
Velvary C - Tuřany Online volný 2:2 (1:0) 02.10. 18:00 -
Velvary C - Knovíz Online volný 3:2 (2:2) 09.10. 18:30 -
Klobuky - Velvary C Online volný 2:3 (1:1) 17.10. 15:30 -
Velvary C - Dřetovice Online volný 12:4 (9:1) 23.10. 18:00 -
Zlonice - Velvary C Online volný 4:0 (2:0) 31.10. 14:00
-
Online volný 16.08. 17:00 Buštěhrad
6:3 (3:1)
Velvary
C
-
Online volný 21.08. 18:00 Velvary C
2:1 (2:1)
Žižice
-
Online volný 30.08. 17:00 Černuc
2:1 (0:0)
Velvary
C
-
Online volný 04.09. 18:00 Velvary C
5:3 (3:2)
Zvoleněves
-
Online volný 13.09. 17:00 Zichovec
9:1 (2:1)
Velvary
C
-
Online volný 18.09. 18:00 Velvary C
7:0 (3:0)
Otvovice
-
Online volný 26.09. 16:30 Vinařice
0:5 (0:3)
Velvary
C
-
Online volný 02.10. 18:00 Velvary C
2:2 (1:0)
Tuřany
-
Online volný 09.10. 18:30 Velvary C
3:2 (2:2)
Knovíz
-
Online volný 17.10. 15:30 Klobuky
2:3 (1:1)
Velvary
C
-
Online volný 23.10. 18:00 Velvary C
12:4 (9:1)
Dřetovice
-
Online volný 31.10. 14:00 Zlonice
4:0 (2:0)
Velvary
C
| Tabulka | Z | Skóre | B | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | TJ Viktorie Černuc | 12 | 47:14 | 28 |
| 2 | Knovíz | 12 | 49:23 | 23 |
| 3 | SK Zlonice | 12 | 31:16 | 23 |
| 4 | Buštěhrad | 11 | 27:17 | 23 |
| 5 | Slovan Velvary C | 12 | 44:35 | 22 |
| Nejlepší střelci | Góly | |
|---|---|---|
| 1 | Zbyšek Novák | 17 |
| 2 | Hynek Král | 15 |
| 3 | Jakub Veselý | 15 |
| 4 | Bohumil Mrština | 14 |
| 5 | Jiří Rudolecký | 11 |
| Jméno | ZB | Ú | BE | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Jana Malecká | 39 | 50,6% | 1 |
| 2 | Jiří Klik | 32 | 56,1% | 1 |
| 3 | petr hruska | 20 | 43,5% | 0 |
| 4 | Venca Likeš | 19 | 45,2% | 0 |
| 5 | Radek Hruška | 12 | 36,4% | 0 |





Nejnovější události
J. Malecká 14:33 5.11.2026 Tip: výhra hostů Stehelčeves J. Malecká 14:33 5.11.2026 Tip: výhra hostů Zlonice J. Malecká 14:33 5.11.2026 Tip: výhra domácích Zvoleněves J. Malecká 14:33 5.11.2026 Tip: výhra hostů Černuc J. Malecká 14:33 5.11.2026 Tip: výhra hostů Žižice