Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor - Diskuze k soutěži obecně

Zde můžete vyjádřit svoje názory a okomentovat události, které přesahují jednotlivé zápasy. Ideální místo pro delší diskuze.

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.
Wolfgang Lorenz 15905
Za 5min skok o 10%, divny
Helena Lippertova 22069
Lippert Jakub skvelej hrac.
Wolfgang Lorenz 15905
Dobre Rado, at se dari ;-)
Jan Husák 15101
Dobre Kubo ;-)
Frantisek Zaba 19755
Chtel bych jen dodat ze zajimave utkani bude Chodov s mancaften ktery zatim este neproohral a tak vede tabulku ano je to Dolni Rychnov , zatim neporazen. Je pravda ze dolbi Rychnov jeste neprohral ani jeden ze tri zapasu. Ale ani v jednom sve soupere neprehral. Proto si myslim ze tentokrat sve body strati. Ale uvidiime .
Frantisek Zaba 19755
Slavkov odhlasen ze souteze
Redakce Fotbalunas 15063
Danieli, zkuste si prosím nejdříve překontrolovat nastavení prohlížeče, zejména zda máte povolené cookies, atd. Můžete si zkusit dočasně nastavit zabezbečení na "nízké" a uvidíte, jestli to pomůže. Pokud ano, zjistěte, co v nastavení to způsobuje a pak upravte pouze patřičnou položku vašeho normálního nastavení. Kdyby se přesto nadařilo, napište nám na info.
Hezký den
fotbalunas.cz
Daniel Reger 18350
mám uplně ten samý problem
Redakce Fotbalunas 15063
Dobrý den,
testování neodhalilo chování, které popisujete. Napište prosím vás na info@fotbalunas.cz a zkusíme technicky váš případ vyřešit.
Hezký den
fotbalunas.cz
Jan Masopust 15457
Přesně, jsem přihlášený i s tím, že zatrhnu přihlásit trvale. Ovšem kdykoliv chci hlasovat, musím se přihlašovat znovu, a znovu,...
Redakce Fotbalunas 15063
Dobrý den,
Váš podnět předáme na "ajťáka". Co přesně vám nefunguje? Myslíte to tak, že přihlášení nezůstane trvale a vy se po hodině musíte opět přihlásit?
Děkujeme za upozornění.
fotbalunas.cz
Jan Masopust 15457
Fakt jděte do kytek s tím neustálým přihlašováním,to nemáte přádnýho ajťáka, kterej to udělá alespoň trochu uživatelský:-(
Jan Husák 15101
A registrovana sekce taky bezi paradne :-D
Wolfgang Lorenz 15905
bude vybráno deset vítězů z celé republiky s největším počtem hlasů, kteří se dostanou do slosování o zajímavé ceny - tak hlavne ze my z Krasna, budem mit v tehle sestave ctyri hrace s nejvetsim poctem procent, do finale nepostoupi nikdo, protoze se o ty hlasy navzajem okradame a vyhrajem kulovy, good job :-D :-D
Jan Husák 15101
Brankar ktery dostal 5 golu byl urcite nejlepsi :-D

Rozhovory


Jméno ZB Ú BE
Nebyla nalezena žádná data
Zobrazit celou tabulku