SESTAVA KOLA - 2.kolo Středočeský | 1.A třída sk. B, 2015-2016

Datum kola: 15.08.2015

0

S pondělním večerem vypadáváme tradičně sestavu kola. Ve druhém kole Sport Invest 1.A třídy skupiny B byly k vidění nevídané střelecké představení a režiséři, kteří se o ně postarali, nesmí samozřejmě v jedenáctce uplynulého kola chybět.

Střídající Michal Kesner se podílel na velkém obratu Velimi, přestože nastoupil do zápasu o přestávce jako náhradník, po příchodu na hřiště odvedl skvělý kus práce a pro svůj tým vybojoval několik standardních situací, včetně pokutového kopu, který v samotném závěru proměnil Vít Regner. Lví podíl na vítězství Klecanům měl také obránce Marek Hrabal, který vstřelil v 67. minutě hlavou vyrovnávací gól na 2:2 a během zápasu se z pozice hráče plnícího defenzivní úkoly dostal několikrát do zakončení.

Bohumil Nádeníček řádil v zápase na hřišti Červených Peček, kde v dresu Horek nad Jizerou během závěrečných deseti minut vstřelil v rozmezí necelých sedmi minut dva góly a zkompletoval hattrick, kterým pomohl k těsné výhře svého týmu 4:3 a naplnil očekávání místopředsedy Brandýsa nad Labem Jiřího Weigla, který byl na jeho vystoupení velice zvědavý. Pozornost si však zaslouží také Matěj Bílý, který přišel na hřiště v 64. minutě jako střídající hráč a po necelých čtyřech minutách pohybu na trávníku dokázal skórovat a nejen to, jeho nádherný gól do šibenice může s klidem kandidovat na gól celé sezóny, přestože do jejího konce ještě zbývá mnoho času a zápasů.

Sokol Jedomělice na domácím hřišti vymazal Viktorii Radim, která utrpěla porážku 3:0. Velký podíl na tom měli především dva hráči. Kapitán Robert Nedvěd vstřelil ve 22. minutě vítězný gól svého týmu a vnesl do něj potřebný klid. Radim sice po přestávce ještě kousala a snažila se vyrovnat, jenže její akcie definitivně roztrhal v závěru zápasu dvěma góly Bohumil Mrština.

Jiří Sodoma v neděli podvečer rozehrál v Dobrovicích střelecký koncert a čtyřmi góly pomohl svému týmu deklasovat Sokol Luštěnice, který si ze hřiště soupeře odvezl ostudnou porážku 8:1, zatímco na opačném pólu hřiště zazářil brankář Zdeněk Kieryk. Zápas mezi Doksy a Slaným skončil po devadesáti minutách 2:2 a o vítězi tak musel rozhodnout penaltový rozstřel, v němž Kieryk nejprve zneškodnil střelu Klusáčka a poté se vytáhl i proti pokusu Stožického. Dosky nakonec penaltový rozstřel vyhráli zásluhou brankáře Kieryka 4:3. Z týmů soupeře si zaslouží pochvalu Josef Galbavý, který během zápasu zahrával dvě důležité penalty a v obou případech zachoval chladnou hlavu a proměnil je, což se nedá říci o všech hráčích.

V nejlepší jedenáctce nesmí chybět ani hráči Brandýsa nad Labem, kteří mají na svém kontě po dvou odehraných kolech plný zisk šesti bodů. Brandýs si tentokrát vyšlápl na Mělník, který sice porazil zásluhou slepených gólů 2:0, jeho hráči ale odehráli skvělý zápas a vytvořili si několik gólových šancí. Fantastický zápas odehrál Martin Kovařík, který jeden gól sám vstřelil a druhý připravil. Skvělou Kovaříkovu přihrávku přetavil ve druhý gól Jan Prokop a fotbalisté Brandýsa vedli po čtvrthodině hry zásluhou dvou slepených gólů, které od sebe dělily necelé dvě minuty, 2:0. Na skóre zápasu už se nic nezměnilo, přestože Jan Prokop ještě mohl vedení svého týmu po přestávce navýšit.

Hlasovat pro hráče můžete od 17.08.2015 12:00 do 19.08.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)