SESTAVA KOLA - 26.kolo Jihočeský | 1.A třída sk. B, 2014-2015

Datum kola: 14.06.2015

0

Poslední hlasování o Hráče kola je tu! Výběr je opět hodně kvalitní, vždyť v útoku je Jordán (4 góly) a Granov (3 góly). V záloze jsou nováčci, u všech hráčů se jedná o první nominaci. Hlasovat můžete od dnešního poledne.

Brankář

Radek Bárta (Sokol Sezimovo Ústí)

Byl oporou svého týmu. Na málém hřišti v Nové Vsi měl hodně práce. Svou práci odvedl na jedničku a měl velký podíl na výhře svého týmu.

Obrana

Pěknice Matěj (Sokol Sezimovo Ústí)

Na obránce slušný počin. Jeho tým vyhrál 0:2 a on na první gól nahrál a druhý vstřelil sám.

Bohůnek Matěj (Slavia Č. Budějovice)

Další bek, který se v tomto kole trefil. Zatloukl poslední hřebíček do borovanské rakve.

Wohlgemuth Marek (Nová Ves/Brloh)

Hrál s přehledem. Neztrácel zbytečně míce. Povedený výkon.

Záloha

Jiří Hejna (Slavia České Budějovice)

Po bezbrankové první půli rozhodl o výhře sešívaných, když na začátku druhé půle vstřelil dvě branky a na jednu nahrál, a tím nasměroval svůj tým za výhrou.

Martínek Ondřej (Sokol Sezimovo Ústí)

Bylo ho plné hřiště. Vzorově bránil a doplňoval útok. Většinu soubojů vyhrál.

Beneš Jan (J. Hradec "B")

Vypracoval jeden ze tří gólů Hradce a na hřišti prodal své zkušenosti. Nejlepší hostující hráč.

Hanousek Radek (Bavorovice)

První branku vstřelil z penalty, která se kopala po faulu právě na něho. V zápase se mu dařilo.

Útok

Granov Michal (Dobrá Voda)

Vstřelil všechny čtyři branky svého týmu a ještě nastřelil tyč. Třetí hattrick na jaře. Více nepotřebuje komentáře.

Jordan Jiří (Hrdějovice)

Jeho čtyři góly rozhodly a jednoznačné výhře Hrdějovic. parádní výkon.

Pospíchal Jiří (Planá nad Lužnicí)

V první půli vystřílel hostům dvoubrankové vedení. Na hřišti si počínal na jedničku. Domácí si s ním nevěděli rady.

Hlasovat pro hráče můžete od 15.06.2015 12:00 do 17.06.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)