SESTAVA KOLA - 17.kolo MSFL , 2019-2020

Datum kola: 04.09.2019

0

Ve vloženém sedmnáctém kole MSFL se do sestavy kola dostali zástupci Vrchoviny, Baníku Ostrava B, Zlína B, Kroměříže, Slovácka B Blanska, Znojma, Uničova a Sigmy Olomouc B.

Petr Šmída pomohl čistým kontem k výhře Vrchoviny na půdě Vyškova, Jednu z branek vstřelil Aaron Donkor.

Josef Celba dal jednu z branek Baníku a podepsal se pod dobrý výkon.

Ondřej Bačo pomohl jedním gólem k premiérové výhře svého týmu. Zlín navíc neinkasoval.

Tomáš Jeleček dal důležitou uklidňující branku na 4:2.

Filip Krejčík byl jediným střelcem zápasu Velké Meziříčí - Slovácko.

Matěj Schwendt přišel na hřiště za stavu 0:0 jako střídající hráč ve druhém poločase. Stihl dvě branky a i díky němu Blansko vyhrálo 2:0.

Róbert Demjan dal v nastavení branku na 1:0 a Znojmo díky němu vyhrálo.

Aleš Krč nastoupil jako střídající na druhý poločas a dal branku na 1:2. Uničovu se potom povedlo i vyrovnat a trenér Dušan Žmolík přiznal, že Krčův přínos pro tým byl ukázkový.

Mojmír Chytil se prezentoval hattrickem při výhře Sigmy nad Petřkovicemi 3:0.

Jan Silný vstřelil rovněž hattrick. Kroměříž vyhrála 4:2. Jeho výkonu ale trošku ubírá červená karta v 76. minutě za druhou žlutou.

Hlasovat pro hráče můžete od 06.09.2019 07:32 do 11.09.2019 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)