SESTAVA KOLA - 28.kolo Královéhradecký | Krajský přebor , 2014-2015

Datum kola: 31.05.2015

0

Víkendová utkání nabídla zajímavé zápletky. Olympia tradičně rozjela svůj brankostroj, ten v zápase proti Červenému Kostelci napodobili i fotbalisté Cidliny. V důležitém utkání o sestup a nesestup byli úspěšnější Libčany. Výkon kterého hráče vás nejvíce zaujal? 

Brankář Jičína Michal Puš předvedl v zápase proti Chlumci několik výborných zákroků a nakonec pomohl k penaltovému vítězství Jičína.

 

Obránce Cidliny Alexandr Zich nejenže plnil obranné povinosti a se svými spoluhráči soupeře k ničemu nepouštěl, ale dokázal se na zápase podílet i střelecky. Jeho týmovým kolegou je Jaroslav Matějka, který má podle trenéra Cidliny pana Blažeje důležitou roli v tom, že dokáže mladé hráče usměrnit a uklidnit. 

 

Obránce Jaroměře Pavel Ruml plnil v zápase proti Rychnovu do puntíku své úkoly v obraně, když několikrát dokázal zblokovat střely soupeře.

 

Dobruška hrála v první poločase s Úpicí bez branek. Ve druhé půli se na to nemohl dívat Jiří Effenberk, který vsítil první branku zápasu a odstartoval gólové představení Dobrušky.

 

V důležitém utkání Jaroměře proti Rychnovu se jako první prosadil Jan Holub, a učinil tak první krok svého týmu za třemi body. 

 

Ofenzivní hráč hradecké Slavie Šimon Derner vstřelil první branku zápasu proti Novému Městu, které nekladlo větší odpor, a Slavia tak pohodlně vyhrála.

 

Petr Jiřík rozhodl zápas dvou týmů ohrožených sestupem, díky jeho dvěma brankám porazily Libčany Lázně Bělohrad.

 

Aleš Hašek se dvěma góly podílel na vysokém vítězství Dobrušky nad Úpicí, zejména jeho první branka lobem stála za zopakování. 

 

Kingsley Omovie se na hřiště dostal až ve druhém poločase, ani to mu ale nezabránilo, aby proti Broumovu vstřelil hattrick.

 

Kratonohy vyhrály na hřišti Vysoké i díky dvěma brankám Davida Jošta, pohledný byl zejména jeho druhý zásah, kdy obešel brankáře soupeře a skóroval do prázdné branky.
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.
Hlasovat pro hráče můžete od 01.06.2015 12:00 do 03.06.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)

Související články


Jak nasbírat co nejvíce hlasů?

  • Klikni na "To se mi líbí" a "Sdílej" link na svůj Facebook
  • Pošli svým přátelům soukromou zprávu s linkem a prosbou o hlas
  • Pošli svým známým email s odkazem na sestavu
  • Zapoj do hlasovaní svůj klub, spoluhráče a dej odkaz na klubový facebook
  • Upozorni všechny, že hlasovat mohou každou hodinu, pokud mají účet na fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.