SESTAVA KOLA - 18.kolo Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2014-2015

Datum kola: 17.05.2015

0

Nevídaný brankostroj rozjeli Dívčice v domácím zápase se Strýčicemi. Jejich kanonáda se zastavila na 11 vstřelených brankách. Hned polovina výsledků skončila remízou. Neplachov díky výhře nad Pištínem odskočil na druhém místě Lipí. Překvapivě doma padly Koloděje s nevyzpytateným Vrábče. V sestavě kola se objevilo 8 hráčů z různých klubů.

Štěpán Bicek ( TJ Sokol Neplachov )

Kdo překoná Štěpána Bicka? Taková otázka, už se zřejmě rojí většině týmů ve III. třídě. V zápase s Pištínem protáhal svou šňůru bez inkasované branky na pět zápasů (455 minut ).

Lukáš Komrska ( FK Boršov nad Vltavou )

Po týdenní pauze se znovu dostal do sestavy kola pravý bek Boršova, Lukáš Komrska. Na jaře podává stabilní výkony a dle slov trenéra Trefného, byl jediným hráčem v zápase v Bavorovicích, který snesl přísnější měřítko.

Pavel Pokorný ( TJ Sokol Žabovřesky )

Odehrál další povedený zápas na domácím hřišti. Tentokrát se objevil v záloze a asistoval u vyrovnávací branky Nártovského.

Jan Valenta ( TJ Mír Dívčice )

Sice do hry naskočil až ve druhém poločase, i přesto se po patnácti minutách na hřišti v rozmezí čtyř minut zapsal dvakrát mezi střelce.

Martin Nekola ( TJ Sokol Neplachov )

Neúnavný na levém kraji zálohy. Velké problémy dělal obraně Pištína a připsal si dvě asistence. Jen škoda, že svůj výkon nepodtrhl gólem, šance na to měl.

Jaroslav Brom ( FK Olympie Týn nad Vltavou )

Po drobném zranění se opět vrátil do sestavy rezervy Olympie. Týn vytěžil z bratrské spolupráce vedoucí gól, když právě Jaroslav Brom asistoval svému bratrovi Danielovi. Bohužel v týmu byli jediní  dva hladoví po vítězství.

Jindřich Šefčík ( FC Mariner Bavorovice B )

Dopoledne jistil třetí brankou výhru A týmu v zápase s Loko ČB. Krátce po obědě pak dvěma góly pomohl obrat lídra tabulky Boršov o dva body.

Pavel Hezoučký ( TJ Mír Dívčice )

Ze začátku zápasu se Strýčicemi se Hezoučký nejspíš jen zastřeloval. Pak během 13 minut zkompletoval čistý hattrick a v závěru zápasu přidal ještě čtvrtou branku.

Vladimír Radouch ( TJ Sokol Lipí )

Navrátilec v sestavě se při absenci několika hráčů střelecky prosadil a potvrdil pověst kanonýra. Jednu branku mu navíc rozhodčí neuznal kvůli ofsajdu. Po vyloučení Kummela se musel nuceně přesunout do obrany a ani zde nezklamal.

Martin Dušák ( TJ Sokol Neplachov )

Pohledem kanadského bodování muž zápasu s Pištínem. Dvakrát se zapsal mezi střelce a jednou asistoval u gólu Brčky. V zápase, ale mohl v klidu přidat i další branky.

Petr Houska ( TJ Mokré )

V derby v Lipí byl nejnebezpečnějším hráčem hostí. Což potvrdil i střelecky, když vstřelil obě branky svého týmu a hosté si tak odvezli bod za remízu 2:2.

Hlasovat pro hráče můžete od 18.05.2015 12:00 do 19.05.2015 23:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)