SESTAVA KOLA - 26.kolo Královéhradecký | Krajský přebor , 2014-2015

Datum kola: 17.05.2015

0

Uplynulé kolo přineslo jak překvapivé výhry "outsiderů", tak drtivá vítězství favoritů. V obou táborech se našli hráči, kteří se předvedli opravdu povedenými výkony.

Brankář Kratonoh Jakub Vaníček sice inkasoval jako první, ve zbytku zápasu už ale žádnou další branku za svá záda nepustil a i díky němu Kratonohy zvítězili nad Jaroměří 1:4.

Tomáš Berger - obránce Lázní Bělohrad - překlopil v 76. minutě skóre na stranu svého týmu, Lázně si tak z Jičína odvezly důležité tři body.

V zápase, kdy i obrany spíše útočily než bránily, se prosadil obránce Červeného Kostelce David Škoda, jeho vyrovnávací branka z 11. minuty měla velký vliv na další průběh zápasu.

Chlumecký obránce David Jelínek se v zápase proti Vysoké prosadil už v 8. minutě a učinil první krok svého týmu za vítězstvím.

Středový hráč hradecké Slavie Josef Homolka se v zápase proti Dobrušce prosadil dvěma góly během pěti minut a jeho branky výrazně přispěly ke konečnému vítězství 2:3.

Záložník Kratonoh Radek Mládek se proti Jaroměři trefil dvakrát, nejprve se postaral o vyrovnávací branku a v úvodu druhého poločasu zaznamenal vítězný gól Kratonoh.

Broumovský záložník Jakub Šimon v 87. minutě rozhodl o vítězství Broumova nad Rychnovem 2:1. Broumov tak díky jeho brance získal důležité tři body.

O sedm branek hradecké Olympie se v Úpici postaralo sedm různých střelců, tím prvním z nich byl záložník Michael Hofman.

V zápase mezi Novým Městem a Cidlinou se útočníci obou týmu trefili v rozmezí pěti minut. Cidlinský Ondřej Janouch poslal svůj tým do vedení, ale domácí útočník Nového Města Lukáš Zákravský dokázal najít rychlou odpověď a vyrovnal.

Branka Aleše Haška přišla příliš pozdě, a Dobrušce se tak nepodařilo vyrovnat, přesto se nevzdala a z poločasového skóre 0:3 ubojovala konečný výsledek 2:3.

Hlasovat pro hráče můžete od 18.05.2015 12:00 do 19.05.2015 23:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)