SESTAVA KOLA - 26.kolo Středočeský | Příbram | Okresní přebor , 2015-2016
Datum kola: 18.06.2016
Šestadvacáté kolo napsalo tečku za letošním ročníkem okresního fotbalového přeboru na Příbramsku. Největší pozornost byla v závěrečném dějství upřena do Lhoty u Příbrami a na Luhy, kde se bojovalo na dálku o záchranu. Tu si kontroverzním způsobem zajistili hráči Kovohutí Příbram, kteří díky pomoci sudích zdolali Krásnou Horu. Černý Petr tak zůstal v rukou Jineckých, kterým bylo k ničemu vydřené vítězství. Asi nejlepší podívanou nabídl duel ve Staré Huti, kde se v divácky atraktivním zápase plném gólů a šancí utkala Dobříš B s Bohutínem, náboj nepostrádal ani souboj postupujícího Rožmitálu s druhými Dublovicemi.
V Rožmitále sice lovil čtyřikrát balón ze sítě za svými zády, ovšem gólman Vojtěch Ješuta na hřišti lídra zářil. Jen nejlepší kanonýr souteze Mora si na něm minimálně sedmkrát vylámal zuby a díky němu si Dublovice neodvezly dvouciferný debakl.
Rosovický kapitán Jan Pinsker potvrdil v souboji s beznadějně posledními Počepicemi své střelecké vlohy, když v prvním poločase otevřel svou trefou skóre utkání. V něm byl proti aktivnímu soupeři spolehlivý i směrem dozadu.
Způsob, jakým jeho mužstvo dosáhlo v duelu s Krásnou Horou na udržení v soutěži, většina fanoušků okresního fotbalu odsoudila, jenže kapitán Kovohutí Jan Neliba byl na hřišti cítit. Rval se, bojoval, bránil, útočil a vstřelil dva góly, když v poslední minutě rozhodl z penalty.
Obránce Martin Švec toho s fotbalem zažil hodně, ale na Kovohutích musel spolknout těžkou křivdu. Jeho tým promarnil první půli. V té druhé se statečně pral s domácími i nepřízní sudích a právě kapitán Krásné Hory vyrovnal před skandálním závěrem.
Závěr sezóny ho zastihl ve slušné formě, což středopolař Trhových Dušníků Jakub Pravda potvrdil i ve vítězném utkání s Nečíní. Neúnavně běhal, rozděloval přihrávky a dirigoval hru svého týmu, navíc připravil vítězný gól parádním centrem na Smejkala.
K neutahání byl bohutínský záložník Dominik Straka při zápase svého celku s dobříšskou rezervou. Byl u všech čtyř branek svého týmu, když v první půli vyrovnal a ve druhé třikrát asistoval u tref spoluhráče Bucha. Zejména poslední gólová akce v jeho podání byla paráda.
Dobříšský záložník Vladimír Kuchař už má nejlepší fotbalová léta za sebou, ovšem v divokém souboji s nováčkem z Bohutína hrál jako zamlada. Ukázal obdivuhodný fyzický fond, enormní nasazení, přehled a dobré nahrávky, které distribuoval svým spoluhráčům.
Gólově se sice neprosadil, ale levý záložník rožmitálského vítěze okresního přeboru Tomáš Pecha odehrál proti Dublovicím povedený zápas. Neúnavně piloval podél postranní čáry a především stál u zrodu rozhodující, třetí branky domácího mužstva.
Během úvodní půlhodiny utkání na hřišti Sparty Luhy dosáhl jinecký útočník Pavel Kuthan čistého hattricku, když před brankou soupeře řádil jako černá ruka. Domácí z něj byli chvílemi nešťastní, ale hostujícím fotbalistům ani jeho střelecké procitnutí záchranu nepřineslo.
V duelu sloučeného mužstva Nové Vsi a Malé Hraštice s Pičínem byl podsaditý domácí forward Patrik Sabon nejlepším mužem na hřišti. Vyhrával osobní souboje, vládl ve vzduchu, dokázal udržet balón, byl nebezpečný a navíc vstřelil jeden z gólů vítězného souboru.
Na konci sezóny byl bohutínský útočník Zdeněk Buch k neudržení a střílel jeden gól za druhým. Tak jako ve Staré Huti, kde trapil dobříšské béčko, pro jehož zadáky byl černou můrou. Aby ne, když završil hattrick a navíc přihrál Strakovi na první gól hostů.
Hlasování bylo ukončeno
Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)
Autor: Miloš Krátký
Jak nasbírat co nejvíce hlasů?
- Klikni na "To se mi líbí" a "Sdílej" link na svůj Facebook
- Pošli svým přátelům soukromou zprávu s linkem a prosbou o hlas
- Pošli svým známým email s odkazem na sestavu
- Zapoj do hlasovaní svůj klub, spoluhráče a dej odkaz na klubový facebook
- Upozorni všechny, že hlasovat mohou každou hodinu, pokud mají účet na fotbalunas.cz
Komentáře
Rozhovory
- Mým snem je postoupit s Dobříší do divize, říká hráč 24. kola okresního přeboru Jan Jechort
- Oslavy ještě neproběhly, ale dokopná bude velká, ujišťuje gólman Rožmitálu Martin Zrno, hráč 23. kola okresního přeboru
- Už ve čtvrtek jsem věděl, že je zle, směje se osmačtyřicetiletý hráč 22. kola okresního přeboru Miloš Krátký
| Tabulka | Z | Skóre | B | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem | 22 | 75:31 | 51 |
| 2 | SK Petrovice u Sedlčan | 22 | 74:35 | 42 |
| 3 | TJ Sokol Daleké Dušníky | 22 | 65:29 | 39 |
| 4 | TJ Sokol Trhové Dušníky | 22 | 53:38 | 39 |
| 5 | TJ Stará Huť | 22 | 56:38 | 36 |
| Nejlepší střelci | Góly | |
|---|---|---|
| 1 | Lukáš Sedlák | 35 |
| 2 | Zdeněk Žibřid | 20 |
| 3 | Pavel Krása | 16 |
| 4 | Adam Žižka | 15 |
| 5 | Radek Havelka | 15 |
| Jméno | ZB | Ú | BE | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Jiří Klik | 87 | 59,6% | 1 |
| 2 | Radek Hruška | 60 | 39,0% | 0 |
| 3 | petr hruska | 52 | 35,1% | 0 |
| 4 | Stanislav Kubeš | 34 | 58,6% | 0 |
| 5 | Venca Likeš St. | 18 | 42,9% | 0 |




