SESTAVA KOLA - 25.kolo Královéhradecký | 1.A třída , 2015-2016

Datum kola: 14.05.2016

0

Vyrovnané a bezgólové utkání dospělo díky černilovskému brankáři Janu Rumlovi až do penaltového rozstřelu. Penalty ovládl Černilov v poměru 8:7.

Obránci Bílé Třemešné si proti favorizovaným Libčanům počínali důstojně i v oslabení. Obránci Josef Kubelka a Michal Hruška se dokonce prosadili gólově, prohře 3:2 ale nakonec nezabránili. Výhru Libčan totiž řídil dvougólový Martin Friedl a střídající autor vítězné branky Michael Hofman.

Aktivní Úpice se v zápase s Nepolisy dostala brzy do vedení díky gólu Milana Hanzlíka. V dalším průběhu zápasu domácí své vedení udrželi a vyhráli 2:1.

Třebechovice si poradily s nevýrazným Vrchlabím 3:0. Úvodní branku zápasu vstřelil domácí Tomáš Lukášek

České Meziříčí si s Kunčicemi poradilo i díky vlastní brance soupeřova brankáře. Ve druhém poločase domácí pojistili své vítězství 3:0 díky dvěma rychlým gólům. Jeden z nich vstřelil Michal Čiháček

Nový Hradec těžil v derby s Třebší z dobrého vstupu do druhého poločasu. Ten začal brankou Tomáše Matějky. Na Matějkovu trefu domácí navázali dalším gólem a vyhráli 2:0.

Díky dvěma gólům Zdeňka Urbana porazil Miletín silné Hořice 2:0.

Lázně Bělohrad zvládly zápas s ofenzivní Roudnicí. Vítěznou branku při výhře 3:1 vstřelil Jiří Odvárko

Hlasovat pro hráče můžete od 16.05.2016 16:12 do 18.05.2016 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)