SESTAVA KOLA - 12.kolo Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2015-2016

Datum kola: 07.11.2015

0
Dvanácté kolo krom pěti červených karet nabídlo 22 branek bez jediného hattricku
Prinz Štěpán ( TJ Jiskra Nová Bystřice )

Proti dobře hrající Řečici nepustil jedinou branku. Za stavu 1:0 dokonce zlikvidoval hostům penaltu.

Šuhaj Marek ( Slovan Břilice )

Po více než roce se vrátil do sestavy Břilic a vysloužil si pochvalu trenéra za dobrý výkon.

Haňur Jindřich ( TJ Hraničář Horní Stropnice )

V šesté minutě poslal svůj tým do vedení střelou k tyči. Přidal i pohledný rozhodující gól zápasu, když vlétl do přízemního centru a poslal ho hlavou k tyči. V hattricku mu zabránilo břevno.

Březina Michal ( Sokol Suchdol nad Lužnicí )

Brzy po prvním gólu dokázal vyrovnat a zdramatizovat první půli.

Venčovský Tomáš ( TJ Dolní Bukovsko )

Byl jediným hráčem, který se dokázal prosadit proti dobře hrajícímu Chlumu. Jeho hlavička po rohu se domácím líbila dvojnásob.

Kándl Jan ( SK Lišov )

Vstřelil branku a na dalších třech se podílel. Patřil k nejlepším hráčům na hřišti.

Holej Josef ( TJ Hraničář Horní Stropnice )

Hlavičkou k tyči ve 43. minutě vrátil domácím vedení a pohodu do šatny. Několik dalších nedějných šancí svým spoluhráčům připravil.

Frühauf David ( TJ Jiskra Nová Bystřice )

Byl podepsaný u obou branek zápasu. Jednu vstřelil sám a na druhé měl lví podíl, když jeho střelu dorazil spoluhráč z útoku.

Mlýnek Lukáš ( SK Lišov )

Prakticky celý podzim ho do hry nepustilo zranění. Po návrtatu do sestavy zaznamenal vítězný gól už ve třetí minutě. Druhou branku přidal za dalších dvacet minut.

Tomášek Martin ( FK Calofrig Borovany )

Dvěma góly ve druhém poločase otočil nepřiznivý vývoj zápasu a rozhodl o výhře domácích.

Pancíř Petr ( TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí )

Dal gól a druhý svému spoluhráči připravil. Navíc si od svého trenéra vysloužil titul hráč zápasu.

Hlasovat pro hráče můžete od 09.11.2015 12:00 do 11.11.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)