SESTAVA KOLA - 19.kolo Vysočina | 1.B třída sk. A, 2014-2015

Datum kola: 26.04.2015

0

19. kolo I. B třídy sk. A se urodilo mnoho zajímavých individuálních výkonů, které si zaslouží pozornost našich fanoušků a nominaci do ideální sestavy kola.

Podruhé za sebou se v naší ideální jedenáctce objevuje štocký kanonýr Žíla, jenž je zatím na jaře ve famózní formě a ve čtyřech odehraných kolech stihl vstřelit již dvakrát hattrick. I v 19. kole se třikrát prosadil proti rezervě Humpolce. Ani jeho tři branky však nestačily Štokům k zísání tří bodů a po divoké přestřelce skončilo utkání 5:5. Výborným výkonem na sebe upozornil i košetický brankář Jan Jíša. Ten svým bezchybným výkonem a několika důležitýmí zákroky dokázal vymazat domácí útočníky Tisu a jeho tým si odvezl domů všechny tři body. Perfektní zápas o víkendu odehrál také tým Lučic, jenž přivítal na svém hřišti Mírovku. V utkání zaperlil dvěma brankami domácí útočník Teplan a dopomohl tím svému mančaftu k důležitým třem bodům.
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.
Hlasovat pro hráče můžete od 27.04.2015 12:00 do 28.04.2015 23:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)

Autor:

Jak nasbírat co nejvíce hlasů?

  • Klikni na "To se mi líbí" a "Sdílej" link na svůj Facebook
  • Pošli svým přátelům soukromou zprávu s linkem a prosbou o hlas
  • Pošli svým známým email s odkazem na sestavu
  • Zapoj do hlasovaní svůj klub, spoluhráče a dej odkaz na klubový facebook
  • Upozorni všechny, že hlasovat mohou každou hodinu, pokud mají účet na fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.