Jakub Žalud
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2026-2027 | SK Přibyslav |
| 2024-2025 | TJ Sokol Havlíčkova Borová |
| 2022-2023 | SK Přibyslav |
| 2022-2023 | SK Transformátor Počítky |
| 2014-2015 | SK Přibyslav |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Vysočina | 1.A třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 522 (ø 87,00) | 4 (ø 0,66) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 09.08. 16:30 | Přibyslav - Košetice | 2:1 (2:1) | 81 | 81 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 16.08. 16:30 | Pohled - Přibyslav | 4:0 (1:0) | 81 | 81 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 21.08. 18:00 | Přibyslav - Telč | 5:1 (3:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 16:30 | Třešť - Přibyslav | 2:2 (2:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 16:00 | Přibyslav - Tis | 5:0 (4:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 15:30 | Přibyslav - Chotěboř B | 3:1 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 (ø -NaN) | 3 (ø ∞) | 1 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | ||||||
| 27.09. 15:00 | Přibyslav B - Vepřová | 4:2 (1:1) | 0 | 3 | 1 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 6 | 522 (ø 87,00) | 4 (ø 0,66) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 16 | 1380 (ø 86,25) | 13 (ø 0,81) | 4 (ø 0,25) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída | 1 | 90 (ø 90,00) | 2 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 22 | 1720 (ø 78,18) | 25 (ø 1,13) | 3 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída | 2 | 180 (ø 90,00) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 4 | 175 (ø 43,75) | 1 (ø 0,25) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 8 | 641 (ø 80,12) | 11 (ø 1,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | 1.B třída sk. B | 11 | 986 (ø 89,63) | 8 (ø 0,72) | 3 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Krajský přebor | 3 | 152 (ø 50,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor | 9 | 686 (ø 76,22) | 6 (ø 0,66) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor | 1 | 81 (ø 81,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor | 7 | 384 (ø 54,85) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Krajský přebor | 13 | 775 (ø 59,61) | 2 (ø 0,15) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,07) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor | 13 | 935 (ø 71,92) | 8 (ø 0,61) | 3 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,23) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Krajský přebor | 3 | 158 (ø 52,66) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




