SESTAVA KOLA - 15.kolo Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. B, 2015-2016

Datum kola: 28.10.2015

0

V sestavě vloženého 15.kola nám téměř chybí obránci. V tomto kole jste hodně preferovali útočné hráče a tak je sestava kola hodně útočně naladěná. Favoritem sestavy kola by mohl být třígólový Martin Klzo z Kobylic. Ale stejně to bude nakonec na Vás, komu pošlete nejvíc hlasů…

Hlasuje se ode dneška čtvrtka 29.10. od 12:00 do soboty 31.10. do 11:59

František Hansl (Převýšov) - Je neuvěřitelné co všechno vychytal Franta v zápase s Hlušicemi a to hlavně v prvním poločase. Chytil minimálně tři samostatné nájezdy a soustu šancí hostů zmařil perfektním vyběhnutím.
Jakub Fichtner (Červeněves) - Nejlepší hráč domácího mužstva v smolném zápase s Nepolisy.
Andrej Vinař (Klamoš) - Andrej podal v obraně Klamoše vynikající výkon a i díky němu mohli útočníci jeho týmu dávat góly.
Libor Tobišek (Kobylice) - Libor vstřelil v dramatickém zápase s Myštěvsí dva góly. Jeho ukázková druhá trefa do šibenice konečně zlomila odpor hostů.
Václav Brett (Myštěves) - Vašek podal v Kobylicích vynikající výkon. Bohužel na výhru to v tomto zápase nestačilo.
Daniel Sedláček (Klamoš) - Daniel svou první brankou otáčel na 2:1 pro svůj tým. V závěru zápasu ještě završil demolici Lužce brankou na 6:1.
Jaromír Průcha (Hlušice) - Zkušenosti tohoto středního záložníka stály za výhrou jeho týmu v těžkém zápase v Převýšově. Dokázal pokaždé uklidnit svůj tým, který hrál pouze v devíti lidech a dovést ho k výhře.
Martin Klzo (Kobylice) - Martinovi tři vstřelené góly byly ozdobou zápasu, ve kterém Kobylice porazily Myštěves 5:3.
Jan Dunka (Lužec) - Když dal Honza v prvním poločase gól na 0:1, tak byl jeho tým jasně lepší. To ještě netušil, k jaké pohromě dojde v poločase druhém.
Tomáš Marek (Nepolisy) - Tomáš byl autorem vítězné branky Nepolis v těžkém zápase v Červeněvsi. Navíc podal vynikající výkon.
Martin Průcha (Hlušice) - Tento mladý útočník Hlušic odjezdil celý zápas po zadku a hned po utkání vyrazil k dalšímu zápasu za dorost. Klobouk dolů před jeho výkonem.

Hlasovat pro hráče můžete od 29.10.2015 12:00 do 31.10.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)