SESTAVA KOLA - 19.kolo Olomoucký | Prostějov | Okresní přebor , 2014-2015

Datum kola: 26.04.2015

0

Po minulém kole, kdy nebyl vybrán ani jeden brankář, v tomto kole zvolili trenéři hned čveřici Zelinka z Čechovic, Miller z Kralic, Soldát z Nezamyslic a Konečný z Přemyslovic do sestavy se, však mohl dostat pouze jeden.

Kamil Konečný (Přemyslovice) - V těžké konkurenci dalších brankářů byl zvolen, díky povedenému výkonu, jehož hodnotu zvyšuje ještě to, že musel chytat a přitom bral ještě antibiotika. Podal velmi dobrý výkon, přestože jednou inkasoval a jeho tým prohrál.

Aleš Studený (Přemyslovice) - Na krajním bekovi si, jako jediný hráč z pole vysloužil pochvalu od trenéra. Podal velmi bojovný výkon.

Pavel Vysoudil (Olšany) - Dirigoval obranu a výrazně přispěl k důležitému vítězství.

Tomáš Hošek (Držovice) - Hráč, který podává od začátku sezóny nadstandartní výkony. Je to základní pilíř obrany Držovic. Svým výkonem přispěl k senzační výhře ve Vrahovicích.

Jiří Navrátil (Zdětín) - Krajní bek, který podal slušný výkon, ale díky velké nedisciplinovanosti hostí, to k bodům nestačilo.

Jakub Škoda (Olšany) - Klíčový hráč zálohy, vstřelil důležitou druhou branku těsně před koncem poločasu, která se ukázala být vítězná.

Lukáš Petržela (Kralice "B") - Podal bojovný velmi slušný výkon a přikladně na hřišti bojoval, ostatní hráči by si z něho měli vzít příklad.

Martin Glouzar (Skalka) - Ve středu zálohy sváděl těžké souboje s Kaprálem, oba si nic nedarovali. Příkladně bojoval na hřišti a byl nejaktivnější hráč Skalky.

David Strouhal (Haná PV) - Podařilo se mu vstřelit dvě branky. Nejprve v sólovém úniku udělal brankáři kličku a u druhé branky využil dobrého postavení při vyraženém míči a uklidl míč do prázdné branky.

Dominik Bajer (Smržice) - talentovaný hráč ze Smržického dorostu. Podařilo se mu vstřelit obě branky, neprve využil přihrávky Kotlára a u druhé branky využil chyby Langra, kterému vypadl míč a bez problému dorazil do prázdné branky.

Igor Hangurbadžo (Brodek u PV) - V útoku podal perfektní výkon. Vstřelil jednu branku po krasné individuální akci a střele z úhlu. V druhém poločase měl na noze další dvě loženky. Bylo ho plné hřiště.
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.
Hlasovat pro hráče můžete od 27.04.2015 12:00 do 28.04.2015 23:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)


Jak nasbírat co nejvíce hlasů?

  • Klikni na "To se mi líbí" a "Sdílej" link na svůj Facebook
  • Pošli svým přátelům soukromou zprávu s linkem a prosbou o hlas
  • Pošli svým známým email s odkazem na sestavu
  • Zapoj do hlasovaní svůj klub, spoluhráče a dej odkaz na klubový facebook
  • Upozorni všechny, že hlasovat mohou každou hodinu, pokud mají účet na fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.