SESTAVA KOLA - 8.kolo Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2015-2016

Datum kola: 10.10.2015

0
Osmé kolo nabídlo 30 branek a obešlo se bez hattricků
Prinz Štěpán ( TJ Jiska Nová Bystřice )

Bukovsko mělo více šancí než domácí.  Ale gólman bystřických odvedl dobrou práci a nenechal se překonat ani jednou.

Němec Patrik ( TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí)

V desáté minutě zakončil svůj průnik z půlky hřiště vedoucím gólem. Na vyrovnávací gól 10. minut před koncem přihrával.

Arenberger Aleš ( Sokol Suchdol nad Lužnicí )

Těžkou práci s hráči Včelnice zvládl. Připsal si i vyrovnávací gól, který padl po jeho centru z poloviny hřiště.

Jiráček Patrik  ( Slovan Břilice )

Ve vyhecovaném derby zařídil konečnou remízu. Když jeho pěkná střela zapadla k tyči.

Kopecký Tomáš ( TJ Lokomotiva Česká Velenice )

Podařilo se mu protrhnou černou sérii velenických bez vstřeleného gólu. Mezi střelce se v zápase zapsal hned dvakrát.

Hanzal Michal ( TJ Sokol Olešnice )

Také se dokázal dvakrát gólově prosadit. Jeho Olešnici to ale nakonec na body nestačilo.

Kándl Jan ( SK Lišov)

První gól mohl slavit už po třech minutách. Druhým gólem v úvodu druhého poločasu dodal svým spoluhráčům klid na kopačky. Na hřišti byl vidět.

Habr Vojtěch ( FK Sokol Třebětice )

V závěru zápasu se dokázal dvakrát gólově prosadit. Jeho první gól byl rozhodující.

Vaníček Zdeněk ( TJ Jiskra Chlum u Třeboně )

Dal dva góly a na jeden přihrál. V 89. minutě rozhodl šťastnou trefou kdy jeho tým dohrával jen v devíti hráčích.

Sevelda Roman ( FK Sokol Třebětice )

Po výsledkově vyrovnaném prvním poločase dal už ve druhé minutě důležitý vedoucí gól hostů.

Fiala Milan ( TJ Lokomotiva České Velenice )

Nejlepší střelec velenických na sebe vzal 10 minut před koncem za stavu 1:0 zodpovědnost a proměnil pokutový kop.

Hlasovat pro hráče můžete od 12.10.2015 12:00 do 14.10.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)