SESTAVA KOLA - 23.kolo Královéhradecký | 1.A třída , 2014-2015

Datum kola: 26.04.2015

0

Třiadvacáté kolo 1. A třídy bylo úspěšné pro domácí týmy, v pěti ze šesti duelů se ze tří bodů radovali hráči domácích týmů. Podívejte se a hlasujte, kteří hráči byli tento víkend pro své týmy nejdůležitější.

Brankář Sokolu Provodov Adam Swaczyna v zápase proti Vrchlabí neinkasoval a přispěl k výhře svého týmu 4:0.

Obránce trutnovského béčka Tomáš Gröer proměnil v 76. minutě pokutový kop, jeho branka se při vítězství Trutnova nad Ohnišovem 3:1 ukázala jako vítězná.

Obránci Provodova Libor Nejman a Lukáš Chemlík plnili nejen své obranné povinnosti, ale zároveň se oběma podařilo vstřelit jednu branku.

Záložník Sokolu Roudnice Matěj Novák se proti Třebechovicím trefil hned dvakrát a svými brankami zařídil jedinou víkendovou výhru hostujícího týmu. Roudnice zvítězila nad Třebechovicemi 1:3.

Záložník Kostelce Petr Mašek vstřelil branku ve 35. minutě a tehdy ještě nevěděl, že při vítězství Kostelce nad Třebší 3:1 půjde o branku vítěznou.

Vítěznou branku zaznamenal rovněž záložník Nového Hradce Filip Langr.

Za stavu 2:1 pro Kostelec se v 87. minutě dostal na hriště kostelecký Dominik Krupka. Stačily dvě minuty a Krupka zvyšoval na konečných 3:1.

Dvěma brankami se v utkání Nového Hradce proti Kunčicím předvedl hradecký útočník Lukáš Jarotek.

Vítězství Černilova 2:0 zařídil dvěma brankami útočník Tomáš Markovič.

Bystřian Kunčice sice na Nový Hradec nestačil, střídající hráč Jan Moník však vnesl do hry Kunčic trochu aktivity, kterou přetavil i v jeden gól.

Hlasovat pro hráče můžete od 27.04.2015 12:00 do 28.04.2015 23:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)