SESTAVA KOLA - 23.kolo Královéhradecký | Krajský přebor , 2014-2015

Datum kola: 26.04.2015

0

Třiadvacáté kolo Krajského přeboru se neslo v duchu remízových zápasů - hned pět utkání se rozhodovalo až v penaltovém rozstřelu. I v tomto kole Vám přinášíme jedenáctku těch nejužitečnějších hráčů.

Brankář Jičína Michal Puš dokázal na hrišti hradecké Slavie udržet čisté konto, pomohl tak svému týmu ke třem bodům.

Obránce Kratonoh Šimon Král proměnil v zápase proti Dobrušce pokutový kop, dokonal tak obrat svého týmu z 0:2 na 3:2. Výsledek však Kratonohy neudržely a zvítězily až po penaltovém rozstřelu.

Duo obránců Sparty Úpice Tomáš Vejprava a Jan Peterka se podílelo na snovém prvním poločase na hrišti Cidliny. Oba obránci si připsali po jedné brance a dopomohli ke konečnému vítezství po penaltovém rozstřelu.

Záložník Červeného Kostelce Milan Kováčik vstřelil v zápase proti Vysoké nad Labem vyrovnávající branku, a zachraňoval tak cenný bod pro svůj tým.

Hattrickem se blýskl hráč Jaroměře Jan Holub, který svými brankami rozhodl emotivní utkání ve prospěch Jaroměře.

Jaroměřskému Holubovi se snažil konkurovat hráč Lázní Bělohrad Tomáš Bergr, jeho dva góly však na body nestačily.

Jestliže byl jičínský gólman Puš jistotou vzadu, tak založník Michal Voldán byl spolehlivým zakončovatelem v útoku, jeho hattrick výrazně dopomohl Jičínu k plnému bodovému zisku.

Proměněný pokutový kop Michala Blažeje z hradecké Olympie se při výhře 1:2 ukázal jako vítězný a rozhodující.

Přestože hrál Broumov v deseti, podařilo se skórovat Tomáši Muchovi, který tak broumovským zajistil alespoň bod.

Výborný vstup do zápasu korunoval ve dvanácté minutě útočník Dobrušky Aleš Hašek.

Hlasovat pro hráče můžete od 27.04.2015 12:00 do 28.04.2015 23:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)