SESTAVA KOLA - 8.kolo Jihomoravský | 1.A třída sk. B, 2015-2016

Datum kola: 27.09.2015

0

V 8. kole 1. A sk. B jsme mohli vidět Hattrick Filipa Koryčánka v utkání Dubňan s Rakvicemi, ale také dva góly Lukáše Kučery a Michala Janíka, kteří hrají za Veselí všichni 3 jsou v sestavě kola. Ratíškovičtí hráči nenchali bučovským v čele velký náskok a umazali ztrátu, když vyhráli na domácím hřišti 2: 0. Hlasovat můžete do středy 12:00

V tomto kole byli vybráni:

Brankář:

Tomáš Holásek - Dražovice - Na domácím hřišti podržel svůj tým, když v prvním poločase se na něj řítil blatnický hráč a ve druhém poločase "lapil" penaltu. Dostal první šanci v dražovském dresu a hned je z toho nominace na hráče kola.

Obránci:

Vlastimil Ondráček - Bučovice - Do celku Bučovic přišel v letní pauze z Bohdalic. Už 3tí zápas ukazuje, že zapadl do týmu dobře. V zápase s Ratíškovicemi hasil dlouhé nákopy hostí a vyrážel nebezpečně do útoku.

Milan Koplík - Ratíškovice - Zástupce "ratěk" výhra nad Bučovicemi 2:0 a on byl jistotou v zadních řadach domácích.

David Petrásek - Velké Pavlovice - Hráč, který přišel z Bořetic. V zápase s Lednici dal první gól a nastartoval výhru Pavlovic.

Záložníci:

Lukáš Kučera - Veselí - Vstřelil dva góly a na hřišti byl důležitým mužem.

Michal Janík - Veselí - Další dvougólový střelec, spolu s Kučerou dokázali "porazit" mladíky MSK .

Jakub Gremmel - Velké Pavlovice - Nastoupil až do druhého poločasu, ale pomohl pavlovickým svým gólem porazit Lednici. V současné době bojuje o postu ve futsalovém celku Tango Brno.

Tomáš Pochylý - Dubňany - Kapitán a dirigent hry Dubňan.

Útočníci:

Martin Báňa - Šaratice - Nebezpečný útočník, na kterého Šaratice velmi spoléhají. Je hlavní hrozbou pro každého obránce. V zápase s Kyjovem vstřelil branku.

Filip Koryčánek - Dubňany - Mladý útočník nastupoval v mládežnické líhni Šardic. Nyní v dresu Dubňan dává branku za brankou. V tomto kole vstřelil hatttick.

Lukáš Vrba - Ratíškovice - Obráncům Bučovic dělal velké problémy, a také vstřelil branku.

Hlasujte do středy 12: 00.

Hlasovat pro hráče můžete od 28.09.2015 12:00 do 30.09.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)