HISENSE SESTAVA KOLA - 2.kolo Olomoucký | Krajský přebor , 2025-2026
Datum kola: 10.08.2025
Druhé kolo 5. ligy Olomouckého kraje je za námi a s tím příchází také sestava kola! Tentokrát se do sestavy kola dostali také dva brankaři. Kdo další se dostal do sestavy kola?
Brankáři
Jakub Hora - Nejenže udržel nulu proti rezervě Prostějova a předvedl hned několik zákroků, ale v závěru zápasu také chytil penaltu a nedovolil Prostějovu zdramatizovat utkání.
Marek Machalický - Proti Uničovu B sice 2x inkasoval, ale zároveň v zápase chytil další minimálně tři tutovky a i díky jeho výkonu získal Rapotín bod z těžkého utkání.
Obrana
Marek Kučera - Proti Jeseníku podal výborný výkon na stoperu, kdy společně s celou obranou nedovolil Jeseníku větší zakončení a i díky jeho výkonu získala Litovel první bod.
Martin Král - Společně s celou obranou podal výborný výkon a dokázal udržet čisté konto porti Velkým Losinám.
Dominik Drozd - Proti Uničovu B podal dobrý výkon v obraně, ke kterému přidal také jednu asistenci a vyrovnávací branku na 2:2.
Záloha
David Pavelka - V derby proti Přerovu si připsal nejprve vyrovnávací branku a poté vstřelil také vítěznou branku.
Patrik Kasal - Proti Rapotínu nejprve připravil první branku a poté vstřelil druhou branku Uničova. K tomu přidal dobrý výkon, kdy dokázal vytvořit dalších několik šancí.
Jakub Marek - Proti Velkým Losinám vytvořil všechny tři branky u kterých si vždy připsal asistenci.
Jaroslav Kožela - Proti Prostějovu B dvakrát ve vápně našel Daniela Rybu a díky tomu si připsal dvě asistence.
Útok
Daniel Ryba - V zápase proti Prostějovu B se dokázal ve druhém poločase dvakrát uvolnit ve vápně domácích a vstřelil dvě branky, které znamenali výhru Mohelnice.
Tomáš Svrčina - Na půdě nováčka z Bernartic se dokázal hned 3x prosadit a dovedl svůj tým ke třem bodům.
Hlasování bylo ukončeno
Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)
Související články
- HISENSE Hráčem 2. kola, Krajský přebor , se stává...
- „Zpívalo se, slavilo se a nálada v autobuse byla skvělá," říká hráč 2. kola Tomáš Svrčina o návratu z vítězného zápasu
Autor: Jan Malysa
Jak nasbírat co nejvíce hlasů?
- Klikni na "To se mi líbí" a "Sdílej" link na svůj Facebook
- Pošli svým přátelům soukromou zprávu s linkem a prosbou o hlas
- Pošli svým známým email s odkazem na sestavu
- Zapoj do hlasovaní svůj klub, spoluhráče a dej odkaz na klubový facebook
- Upozorni všechny, že hlasovat mohou každou hodinu, pokud mají účet na fotbalunas.cz
Komentáře
Rozhovory
- „Pokuta mě v kabině nejspíš nemine, sice nevím kolik to přesně bude, ale doufám, že to nebude nic hrozného," říká hráč 5. kola Matěj Dvořák
- „Cítím se jako lídr a beru to hlavně tak, že chci pomoct týmu vyhrát co nejvíc zápasů a udržet krajský přebor," říká hráč 4. kola Patrik Krása
- „Než si hráč postavil míč, tak jsem si všimnul, že se na tu stranu podíval a naštěstí to vyšlo," říká hráč 3. kola Martin Šnajdr o chycené penaltě proti Jeseníku
| Tabulka | Z | Skóre | B | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 1. SK Prostějov B | 27 | 92:26 | 61 |
| 2 | TJ Sokol Bělotín | 27 | 82:29 | 59 |
| 3 | SK Uničov B | 27 | 89:36 | 57 |
| 4 | 1. HFK Olomouc | 27 | 69:22 | 55 |
| 5 | FC Želatovice | 27 | 56:46 | 47 |
| Nejlepší střelci | Góly | |
|---|---|---|
| 1 | Petr Kutal | 24 |
| 2 | Martin Ptáčník | 21 |
| 3 | Jiří Ševčík | 19 |
| 4 | Jan Nimrichtr | 18 |
| 5 | Tomáš Svrčina | 17 |
| Jméno | ZB | Ú | BE | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Karel Chovánek | 116 | 55,8% | 2 |
| 2 | Petr Chovánek | 105 | 52,8% | 0 |
| 3 | Ladislav Beran | 101 | 52,6% | 2 |
| 4 | Radek Hruška | 79 | 37,4% | 0 |
| 5 | petr hruska | 70 | 34,3% | 0 |




