SESTAVA KOLA - 6.kolo Plzeňský | 1.A třída , 2015-2016

Datum kola: 12.09.2015

0

Také šesté kolo přineslo řadu výjimečných výkonů. S pondělkem vám přinášíme sestavu kola. Nezapomeňte tak hlasovat a podpořte svého favorita!

David Frýdl – V šestém kole odchytal svůj první zápas v 1.A třídě a předvedl skvělý výkon.

Petr Forts - V zápase s Černicemi organizoval defenzivu a zajišťoval obranu, čímž přispěl k uhájení vítězného skóre 2:1.

Patrik Žák - Hrál v zápase s Chodským Újezdem obětavě s poraněnými třísly a odvedl výborný výkon na kraji obrany. Zabránil jisté brance a nebezpečně útočil.

Tomáš Krofta – V zápase s Rakovou nedával soupeři žádný prostor, držel obranu.

Aleš Mikulovský – Vystřídal ve druhém poločase zápasu s Kralovicemi a vnesl na hřiště bojovnost a nasazení, čímž vyburcoval mužstvo ke čtyřem rychlým gólům.

Martin Trejbal – srovnal v patnácté minutě stav utkání s Pačejovem a v pětapadesáté minutě zakončil úspěšně podruhé.

Lukáš Krásný – Dával druhý gól osmdesáté druhé minutě, dotáhl tak krásnou brejkovou akci a podtrhl vítězství Nýrska na půdě Horažďovic.

Jakub Lužný - V zápase s Horažďovicemi se po faulu na Kalivodu postavil k pokutovému kopu a nemýlil se.

Václav Kuneš – V zápase se Žichovicemi dával dva rychlé góly, čímž přispěl k výhře svého týmu na půdě soupeře 6:3.

Marek Seman – V zápase s Kdyní režíroval hru a rozdával balony svým spoluhráčům.

Jan Kozel – v zápase se Stříbrem obstál jako obránce, i když se jedná o kovaného útočníka.

Hlasovat pro hráče můžete od 14.09.2015 12:00 do 16.09.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)