SESTAVA KOLA - 4.kolo Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2015-2016

Datum kola: 12.09.2015

0

Je za námi 4. kole III. třídy skupiny A. Na čele se dál drží Týn B a Lipí, naopak na opačném pólu tabulky se usadili Černý Dub a Dívčice. Kdo nejvíce zaujal v tomto kole, se dosvíte v naší sestavě kola. Hlasovat můžete do středy do 12:00!

Mužstvo Úsilného doma ukázalo ve dvou utkáních svou sílu, když získalo 6 bodů a navíc neinkasovalo. Brankář Robert Novák si tak během jednoho týdne připsal dvě čistá konta. Povedené utkání proti Dívčicím zahrál i jeho spoluhráč Stanislav Havlín, který si jako bonus připsal i vstřelenou branku. Prim hrál v obraně Koloděj Václav Polida, který skvěle četl hru Bukovské ofenzivy a domácí útočníky prakticky nepustil do vážnějšího zakončení. Chrášťany si v tomto kole připsaly nejen první výhru, ale i první branky. Tu vítěznou do sítě Černého Dubu zařídil Petr Suchan.

 

Lipí si v derby na půdě Žabovřesek udrželo stoprocentní bilanci a zásluhu na tom má i Ondřej Kaše, který byl po celé utkání velmi aktivní. Škoda, že v závěru svůj střelecký pokus nasměroval jen do brankové konstrukce. Na pravém kraji zálohy byl velmi aktivní Tomáš Puchýř z Koloděj. Jako správný kapitán táhl svůj tým a druhou brankou do sítě Bukovska uklidnil svůj mančaft. O vítěznou a jedinou branku se v zápase Žabovřesky - Lipí postaral Petr Klečka a i díky jemu se Lipí drží v soutěži dále bez bodové ztráty. Zlomový moment v utkání na půdě Pištína měl na svědomí Daniel Brom z Týna. Svým chytře zahraným přímým kopem poslal svůj tým do vedení a nasměroval ho k zisku tří bodů. Úsilné doma nedalo šanci Dívčicím a dvěma góly se na tom podílel Jakub Čada, který rovněž nemůže chybět v naší sestavě.

 

Velmi dobrý výkon předvedl Jan Vanda z Týna. Hodně míčů vybojoval dostával se do šancí a i když jich hodně neproměnil, nakonec se přeci jen gólového zásahu dočkal. Sestavu uzavírá Karel Jirásek z Chrášťan, který vstřelil důležitou vyrovnávací branku před odchodem do šaten a jeho tým nakonec ve druhém dějství vývoj zápasu otočil.
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.
Hlasovat pro hráče můžete od 14.09.2015 12:00 do 16.09.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)

Související články


Jak nasbírat co nejvíce hlasů?

  • Klikni na "To se mi líbí" a "Sdílej" link na svůj Facebook
  • Pošli svým přátelům soukromou zprávu s linkem a prosbou o hlas
  • Pošli svým známým email s odkazem na sestavu
  • Zapoj do hlasovaní svůj klub, spoluhráče a dej odkaz na klubový facebook
  • Upozorni všechny, že hlasovat mohou každou hodinu, pokud mají účet na fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.