Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2024-2025
-
Mor. Bud. B - Opatov 87-0-13 % 1:1 (1:1) 10.08. 16:30 -
Litohoř - FŠ Třebíč B 25-0-75 % 2:4 (0:2) 11.08. 10:15 -
Radotice - Čáslavice 25-6-69 % 1:6 (1:2) 11.08. 16:30 -
Šebkovice B - Rapotice B 94-6-0 % 1:1 (1:1) 11.08. 16:30 -
Jaroměřice - Radkovice 87-0-13 % 2:2 (2:2) 11.08. 16:30 -
Chlístov - Okříšky B 43-13-44 % 2:0 (1:0) 11.08. 16:30 -
Studenec - Přibyslavice B 50-6-44 % 0:2 (0:1) 11.08. 16:30
-
Přibyslavice B - Jaroměřice 73-0-27 % 5:1 (3:1) 17.08. 16:30 -
Okříšky B - Litohoř 100-0-0 % 7:0 (4:0) 17.08. 16:30 -
Radkovice - Mor. Bud. B 47-13-40 % 5:4 (4:1) 17.08. 16:30 -
Rapotice B - Chlístov 60-7-33 % 3:2 (2:2) 17.08. 16:30 -
Čáslavice - Šebkovice B 53-7-40 % 4:2 (3:0) 18.08. 16:30 -
FŠ Třebíč B - Studenec 100-0-0 % 1:0 (1:0) 18.08. 16:30 -
Opatov - Radotice 86-7-7 % 2:3 (1:1) 18.08. 16:30
-
Studenec - Jaroměřice 33-13-54 % 1:0 (1:0) 24.08. 15:00 -
Chlístov - Čáslavice 27-13-60 % 1:3 (1:0) 24.08. 16:30 -
Šebkovice B - Opatov 93-0-7 % 10:0 (3:0) 24.08. 16:30 -
FŠ Třebíč B - Okříšky B 60-13-27 % 3:3 (0:1) 24.08. 16:30 -
Mor. Bud. B - Přibyslavice B 80-7-13 % 5:1 (3:0) 24.08. 16:30 -
Litohoř - Rapotice B 27-20-53 % 1:2 (0:0) 25.08. 10:15 -
Radotice - Radkovice 60-7-33 % 3:2 (0:2) 25.08. 16:30
-
Čáslavice - Litohoř 100-0-0 % 2:2 (1:2) 31.08. 16:00 -
Přibyslavice B - Radotice 82-9-9 % 2:0 (0:0) 31.08. 16:00 -
Rapotice B - FŠ Třebíč B 59-8-33 % 01.09. 16:00 -
Okříšky B - Studenec 92-0-8 % 01.09. 16:00 -
Radkovice - Šebkovice B 8-0-92 % 01.09. 16:00 -
Jaroměřice - Mor. Bud. B 25-0-75 % 01.09. 16:00 -
Opatov - Chlístov 17-8-75 % 01.09. 16:00
-
FŠ Třebíč B - Čáslavice -:- (-:-) 07.09. 16:00 -
Šebkovice B - Přibyslavice B -:- (-:-) 07.09. 16:00 -
Litohoř - Opatov -:- (-:-) 08.09. 10:15 -
Radotice - Jaroměřice -:- (-:-) 08.09. 16:00 -
Okříšky B - Rapotice B -:- (-:-) 08.09. 16:00 -
Studenec - Mor. Bud. B -:- (-:-) 08.09. 16:00 -
Chlístov - Radkovice -:- (-:-) 08.09. 16:00
-
Mor. Bud. B - Radotice -:- (-:-) 14.09. 16:00 -
Přibyslavice B - Chlístov -:- (-:-) 14.09. 16:00 -
Radkovice - Litohoř -:- (-:-) 14.09. 16:00 -
Jaroměřice - Šebkovice B -:- (-:-) 14.09. 16:00 -
Čáslavice - Okříšky B -:- (-:-) 15.09. 16:00 -
Rapotice B - Studenec -:- (-:-) 15.09. 16:00 -
Opatov - FŠ Třebíč B -:- (-:-) 15.09. 16:00
-
FŠ Třebíč B - Radkovice -:- (-:-) 22.09. 15:30 -
Šebkovice B - Mor. Bud. B -:- (-:-) 21.09. 15:30 -
Okříšky B - Opatov -:- (-:-) 21.09. 15:30 -
Litohoř - Přibyslavice B -:- (-:-) 22.09. 10:15 -
Rapotice B - Čáslavice -:- (-:-) 22.09. 15:30 -
Studenec - Radotice -:- (-:-) 22.09. 15:30 -
Chlístov - Jaroměřice -:- (-:-) 22.09. 15:30
-
Přibyslavice B - FŠ Třebíč B -:- (-:-) 28.09. 15:30 -
Radkovice - Okříšky B -:- (-:-) 28.09. 15:30 -
Čáslavice - Studenec -:- (-:-) 28.09. 15:30 -
Mor. Bud. B - Chlístov -:- (-:-) 29.09. 15:30 -
Opatov - Rapotice B -:- (-:-) 29.09. 15:30 -
Jaroměřice - Litohoř -:- (-:-) 29.09. 15:30 -
Radotice - Šebkovice B -:- (-:-) 29.09. 15:30
-
Okříšky B - Přibyslavice B -:- (-:-) 05.10. 15:00 -
Rapotice B - Radkovice -:- (-:-) 05.10. 15:00 -
Litohoř - Mor. Bud. B -:- (-:-) 06.10. 10:15 -
Čáslavice - Opatov -:- (-:-) 06.10. 15:00 -
Chlístov - Radotice -:- (-:-) 06.10. 15:00 -
Studenec - Šebkovice B -:- (-:-) 06.10. 15:00 -
FŠ Třebíč B - Jaroměřice -:- (-:-) 06.10. 15:00
-
Radkovice - Čáslavice -:- (-:-) 12.10. 15:00 -
Šebkovice B - Chlístov -:- (-:-) 13.10. 15:00 -
Jaroměřice - Okříšky B -:- (-:-) 13.10. 15:00 -
Radotice - Litohoř -:- (-:-) 13.10. 15:00 -
Přibyslavice B - Rapotice B -:- (-:-) 13.10. 15:00 -
Mor. Bud. B - FŠ Třebíč B -:- (-:-) 13.10. 15:00 -
Opatov - Studenec -:- (-:-) 13.10. 15:00
-
Okříšky B - Mor. Bud. B -:- (-:-) 19.10. 14:30 -
Studenec - Chlístov -:- (-:-) 19.10. 14:30 -
Rapotice B - Jaroměřice -:- (-:-) 19.10. 14:30 -
Čáslavice - Přibyslavice B -:- (-:-) 19.10. 14:30 -
Litohoř - Šebkovice B -:- (-:-) 20.10. 10:15 -
Opatov - Radkovice -:- (-:-) 20.10. 14:30 -
FŠ Třebíč B - Radotice -:- (-:-) 20.10. 14:30
-
Šebkovice B - FŠ Třebíč B -:- (-:-) 26.10. 14:30 -
Radkovice - Studenec -:- (-:-) 26.10. 14:30 -
Přibyslavice B - Opatov -:- (-:-) 26.10. 14:30 -
Chlístov - Litohoř -:- (-:-) 27.10. 14:30 -
Jaroměřice - Čáslavice -:- (-:-) 27.10. 14:30 -
Radotice - Okříšky B -:- (-:-) 27.10. 14:30 -
Mor. Bud. B - Rapotice B -:- (-:-) 26.10. 14:30
-
Okříšky B - Šebkovice B -:- (-:-) 02.11. 14:00 -
Radkovice - Přibyslavice B -:- (-:-) 02.11. 14:00 -
Litohoř - Studenec -:- (-:-) 03.11. 10:15 -
FŠ Třebíč B - Chlístov -:- (-:-) 03.11. 14:00 -
Čáslavice - Mor. Bud. B -:- (-:-) 03.11. 14:00 -
Rapotice B - Radotice -:- (-:-) 03.11. 14:00 -
Opatov - Jaroměřice -:- (-:-) 03.11. 14:00
Rozhovory
- Nejvíce mě potěšila naše předvedená hra, říká Martin Pařízek
- Od rodiny jsem vždy dostával maximální podporu, říká Sebastian Kuba
- Před sezónou jsem stihl pouze jeden trénink, říká David Volf
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | FK Čáslavice-Sádek | 4 | 15:6 | 10 |
2 | TJ Sokol Přibyslavice B | 4 | 10:6 | 9 |
3 | SK Fotbalová škola Třebíč B | 3 | 8:5 | 7 |
4 | FC Rapotice B | 3 | 6:4 | 7 |
5 | TJ Družstevník Radotice | 4 | 7:12 | 6 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Marcel Šimek | 5 |
2 | David Volf | 4 |
3 | Martin Jeleček | 4 |
4 | Michal Bartejs | 3 |
5 | Milan Rada | 3 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Jiří Klik | 12 | 57,1% | 0 |
2 | Michal Zikmund | 12 | 57,1% | 0 |
3 | Petr Kříž | 12 | 57,1% | 0 |
4 | Pavel Oravkin | 12 | 57,1% | 0 |
5 | Petr Buďa | 12 | 57,1% | 0 |
Nejnovější události
M. ŠTĚPÁN 23:13 31.8.2024 Tip: výhra domácích Rapotice M. ŠTĚPÁN 23:13 31.8.2024 Tip: výhra domácích Okříšky M. ŠTĚPÁN 23:13 31.8.2024 Tip: výhra hostů Šebkovice M. ŠTĚPÁN 23:13 31.8.2024 Tip: výhra hostů Mor. Bud. M. ŠTĚPÁN 23:13 31.8.2024 Tip: výhra domácích Opatov