Středočeský | Příbram | Okresní přebor
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2024-2025
-
N. Knín - Třebsko 75-0-25 % 2:0 (0:0) 24.08. 17:00 -
Rožmitál - Milín B 25-0-75 % 1:1 (0:0) 24.08. 17:00 -
Jince - Stará Huť 75-0-25 % 2:3 (0:2) 24.08. 17:00 -
D. Dušníky - Borotice 75-0-25 % 3:3 (0:2) 25.08. 17:00 -
Petrovice - Sparta Luhy 100-0-0 % 5:0 (3:0) 25.08. 17:00 -
Dobříš B - Dušníky 100-0-0 % 3:1 (0:0) 25.08. 17:00 -
Podlesí B - Spartak B 100-0-0 % 3:5 (1:2) 25.08. 17:00
-
Milín B - Dobříš B 100-0-0 % 2:2 (1:1) 31.08. 14:00 -
Borotice - Jince 67-0-33 % 01.09. 17:00 -
Stará Huť - N. Knín 0-33-67 % 3:1 (3:1) 31.08. 17:00 -
Sparta Luhy - Třebsko 100-0-0 % 5:1 (2:0) 31.08. 17:00 -
Petrovice - Rožmitál 67-0-33 % 01.09. 17:00 -
Spartak B - D. Dušníky 100-0-0 % 01.09. 17:00 -
Dušníky - Podlesí B 0-33-67 % 01.09. 18:00
-
Jince - Spartak B -:- (-:-) 07.09. 17:00 -
N. Knín - Borotice -:- (-:-) 07.09. 17:00 -
Rožmitál - Sparta Luhy -:- (-:-) 07.09. 17:00 -
D. Dušníky - Dušníky -:- (-:-) 08.09. 17:00 -
Dobříš B - Petrovice -:- (-:-) 08.09. 17:00 -
Třebsko - Stará Huť -:- (-:-) 08.09. 17:00 -
Podlesí B - Milín B -:- (-:-) 08.09. 17:00
-
Milín B - D. Dušníky -:- (-:-) 14.09. 14:00 -
Rožmitál - Dobříš B -:- (-:-) 14.09. 17:00 -
Borotice - Třebsko -:- (-:-) 15.09. 17:00 -
Dušníky - Jince -:- (-:-) 15.09. 17:00 -
Sparta Luhy - Stará Huť -:- (-:-) 14.09. 17:00 -
Petrovice - Podlesí B -:- (-:-) 15.09. 17:00 -
Spartak B - N. Knín -:- (-:-) 15.09. 17:00
-
Jince - Milín B -:- (-:-) 21.09. 16:30 -
Stará Huť - Borotice -:- (-:-) 21.09. 16:30 -
Třebsko - Spartak B -:- (-:-) 22.09. 13:30 -
Podlesí B - Rožmitál -:- (-:-) 22.09. 16:30 -
N. Knín - Dušníky -:- (-:-) 22.09. 16:30 -
Dobříš B - Sparta Luhy -:- (-:-) 22.09. 16:30 -
D. Dušníky - Petrovice -:- (-:-) 22.09. 16:30
-
Milín B - N. Knín -:- (-:-) 28.09. 14:00 -
Rožmitál - D. Dušníky -:- (-:-) 28.09. 16:30 -
Dobříš B - Podlesí B -:- (-:-) 29.09. 16:30 -
Petrovice - Jince -:- (-:-) 29.09. 16:30 -
Dušníky - Třebsko -:- (-:-) 29.09. 16:30 -
Sparta Luhy - Borotice -:- (-:-) 28.09. 16:30 -
Spartak B - Stará Huť -:- (-:-) 29.09. 16:30
-
Jince - Rožmitál -:- (-:-) 05.10. 16:00 -
Borotice - Spartak B -:- (-:-) 05.10. 16:00 -
Stará Huť - Dušníky -:- (-:-) 05.10. 16:00 -
N. Knín - Petrovice -:- (-:-) 05.10. 16:00 -
Třebsko - Milín B -:- (-:-) 06.10. 13:00 -
Podlesí B - Sparta Luhy -:- (-:-) 06.10. 16:00 -
D. Dušníky - Dobříš B -:- (-:-) 06.10. 16:00
-
Milín B - Stará Huť -:- (-:-) 12.10. 14:00 -
Rožmitál - N. Knín -:- (-:-) 12.10. 16:00 -
Dušníky - Borotice -:- (-:-) 13.10. 14:30 -
Sparta Luhy - Spartak B -:- (-:-) 12.10. 10:30 -
Dobříš B - Jince -:- (-:-) 13.10. 16:00 -
Petrovice - Třebsko -:- (-:-) 13.10. 16:00 -
Podlesí B - D. Dušníky -:- (-:-) 13.10. 16:00
-
N. Knín - Dobříš B -:- (-:-) 19.10. 15:30 -
Jince - Podlesí B -:- (-:-) 19.10. 15:30 -
Borotice - Milín B -:- (-:-) 19.10. 15:30 -
Stará Huť - Petrovice -:- (-:-) 19.10. 15:30 -
Třebsko - Rožmitál -:- (-:-) 20.10. 12:30 -
Spartak B - Dušníky -:- (-:-) 20.10. 15:30 -
D. Dušníky - Sparta Luhy -:- (-:-) 20.10. 15:30
-
Milín B - Spartak B -:- (-:-) 26.10. 14:00 -
Rožmitál - Stará Huť -:- (-:-) 26.10. 14:30 -
D. Dušníky - Jince -:- (-:-) 27.10. 14:30 -
Dobříš B - Třebsko -:- (-:-) 27.10. 14:30 -
Petrovice - Borotice -:- (-:-) 27.10. 14:30 -
Sparta Luhy - Dušníky -:- (-:-) 26.10. 14:30 -
Podlesí B - N. Knín -:- (-:-) 27.10. 14:30
-
Jince - Sparta Luhy -:- (-:-) 02.11. 14:00 -
Dušníky - Milín B -:- (-:-) 02.11. 14:00 -
Borotice - Rožmitál -:- (-:-) 02.11. 14:00 -
N. Knín - D. Dušníky -:- (-:-) 02.11. 14:00 -
Třebsko - Podlesí B -:- (-:-) 03.11. 11:00 -
Stará Huť - Dobříš B -:- (-:-) 03.11. 14:00 -
Spartak B - Petrovice -:- (-:-) 03.11. 14:00
-
Rožmitál - Spartak B -:- (-:-) 09.11. 10:15 -
Jince - N. Knín -:- (-:-) 09.11. 14:00 -
Milín B - Sparta Luhy -:- (-:-) 09.11. 14:00 -
D. Dušníky - Třebsko -:- (-:-) 10.11. 14:00 -
Dobříš B - Borotice -:- (-:-) 10.11. 14:00 -
Petrovice - Dušníky -:- (-:-) 10.11. 14:00 -
Podlesí B - Stará Huť -:- (-:-) 10.11. 14:00
-
Spartak B - Dobříš B -:- (-:-) 16.11. 10:30 -
Milín B - Petrovice -:- (-:-) 16.11. 13:30 -
Dušníky - Rožmitál -:- (-:-) 16.11. 13:30 -
Stará Huť - D. Dušníky -:- (-:-) 16.11. 13:30 -
Borotice - Podlesí B -:- (-:-) 16.11. 13:30 -
Sparta Luhy - N. Knín -:- (-:-) 16.11. 13:30 -
Třebsko - Jince -:- (-:-) 17.11. 13:30
Rozhovory
- Mým snem je postoupit s Dobříší do divize, říká hráč 24. kola okresního přeboru Jan Jechort
- Oslavy ještě neproběhly, ale dokopná bude velká, ujišťuje gólman Rožmitálu Martin Zrno, hráč 23. kola okresního přeboru
- Už ve čtvrtek jsem věděl, že je zle, směje se osmačtyřicetiletý hráč 22. kola okresního přeboru Miloš Krátký
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | TJ Stará Huť | 2 | 6:3 | 6 |
2 | MFK Dobříš B | 2 | 5:3 | 4 |
3 | SK Petrovice u Sedlčan | 1 | 5:0 | 3 |
4 | Spartak Příbram B | 1 | 5:3 | 3 |
5 | SK Nový Knín | 2 | 3:3 | 3 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | David Bohuněk | 3 |
2 | Lukáš Boudník | 3 |
3 | Václav Sklenář | 2 |
4 | Jiří Sláma | 2 |
5 | Stanislav Sedláček | 2 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Jiří Klik | 4 | 57,1% | 0 |
2 | Venca Likeš | 3 | 42,9% | 0 |
3 | Jaromír Bělunek | 3 | 42,9% | 0 |
4 | Radek Hruška | 2 | 28,6% | 0 |
Nejnovější události
R. Hruška 18:21 30.8.2024 Tip: výhra domácích Milín R. Hruška 18:21 30.8.2024 Tip: výhra hostů Jince R. Hruška 18:21 30.8.2024 Tip: výhra hostů N. Knín R. Hruška 18:21 30.8.2024 Tip: výhra domácích Sparta Luhy R. Hruška 18:21 30.8.2024 Tip: výhra hostů Rožmitál