Koho označil Adam Fila za kliďase a naopak největšího nerváka v kabině Rosic? :)

Aktuálně nejlepší střelec FC Slovan Rosice Adam Fila se stal HRÁČEM KOLA a zodpověděl nám několik otázek.

Děkujeme za fajn rozhovor!

0
Adame, nejprve gratulace k ocenění hráče kola. Poslední kolo odehrály Rosice na hřišti Kvítkovic, kde jste prohrály 3:4. Co utkání rozhodlo?
Jeli jsme do Kvítkovic s vědomím, že nás čeká těžký soupeř, ale první poločas se nám vůbec nepovedl. Do poločasu to bylo 0:3, když jsem před druhým gólem zavinil penaltu. V druhém poločase to bylo rychle 0:4, ale pomohlo nám střídání, kdy hlavně Tomáš Dobrovodský a Erik Sedláček hru oživili. Měli jsme šance na vyrovnání, které pokud by přišlo, tak ještě vyhrajeme. Škoda té první půle.
O víkendu hrajete doma s béčkem Zlína. Jaký duel očekáváš?
Čeká nás těžký zápas s úplně jiným Zlínem, než před rokem. Musíme si dát pozor na jejich střelce Silného a také na celou běhavou jedenáctku. Věřím, že potěšíme domácí fanoušky výhrou.
Hlučín, Kroměříž nebo někdo jiný ještě zabojuje o postup?
Rád bych řekl, že my, ale nepovedlo se nám pár zápasů a v tabulce jsme teď trochu níže. Tipuji, že postoupí Hlučín, který má aktuálně lepší formu, než Kroměříž.