ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 12.kolo Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2022-2023

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 12. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

 

Rozhovor nám poskytl Jiří Podaný z Lichnova. 

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.
0
Dobrý den, gratuluji k výhře. Jak moc jste byl spokojen se svým výkonem, a kde ještě hledat nedostatky?
Dobrý den, děkuji a děkuji také všem, kterým jsem stál za hlas. Se svým výkonem bych byl spokojený, kdyby jsme si odvezli tři body. No a nedostatky, těch je. jsem soudný, ale vždy se snažím, abych byl pro tým přínosem.
Tým prohrál s Opavou o jednu branku. Kde hledat příčiny prohry? A jakých chyb se příště vyvarovat?
Příčiny prohry, no rozhodly čistě osobní chyby a soupeř využil všechny, ale nikomu se nic nevyčítá jsme jeden tým.
Zápas s Opavou skončil 2:3 ve váš neprospěch. Jak zápas vypadal a jaký měl průběh?
V prvním poločase jsme soupeře nepustili k ničemu vážnějšímu, nebýt zbytečných faulů, ze kterých se soupeř dokázal přiblížit na dostřel brány, ale na druhou stranu jsme si žádné velké šance krom té gólové nevytvořili. Druhý poločas jsme nastoupili s domněním, že se to nějak ukope. Dvě chyby během dvou minut a o gól jsme prohrávali. Ještě se nám podařilo vyrovnat, ale s bodem jsme se nechtěli smířit a dopadlo to tak, že nemáme nic.
Vstřelil jste jednu branku. Jakým způsoben padla?
Po závaru ve vápně prostrčil Sojka (Antonín Sojčák) míč na Kuřete (Jiří Slepička) a ten mi napříč obranou krásně nahrál.
Stál jste i u druhé branky. Jakým způsobem jste jí připravil?
Vypracovali jsme si standardku kolem 25m na levou nohu a celkem se mi teď strelecky daří tak jsem to zkusil a míč se od břevna odrazil do země a tam už pohotově dorážel Patricio. (Patrik Zahradník)
Lichnov je zatím v klidném středu tabulky. Jak moc jste spokojen s tímto umístěním? A co vám chybí k tomu, aby ta spokojenost byla stoprocentní?
Myslím, že výsledky máme nad očekávání, ale když jsme zjistili, že dokáže hrát víc než vyrovnané partie a s jídlem roste chuť, laťku jsme si posunuli bodově trošku výš.
Čekají vás poslední dva zápasy podzimu. Kolik bodů by podle vás bylo optimální získat?
No a ta laťka je plus čtyři body, ale čekají nás kvalitní soupeři tak uvidíme jak si povedeme.
Jak moc se těšíte na zimní přípravu? A jak se budete udržovat v kondici?
Hlavně moje žena se těší na přípravu. Už zase začínáte? Teď jste skončili. Já jsem poctivec, příprava mi nevadí, dělám to pro sebe, ale do přípravy si dám klidový režim a doléčím nějaké ty bolístky ze sezóny.
Prošel jste za svou kariéru dvěma kluby. Konkrétně Lichnovem a Horním Benešovem? Kde jste se cítil lépe a proč?
Z Lichnova jsem přestoupil, protože to v té době nefungovalo, a když jsem si zahrál přípravný zápas za Benešov tak mne fotbal zase naplňoval. Postupně to začalo upadat, kluci začali odcházet a Lichnov mne požádal o pomoc se záchranou, a když jsem viděl ten progres tak jsem s návratem neváhal. Nakonec hraji s pár klukama z Habeše v Lichnově a jsem za to rád. Celému realizační týmu Lichnova patří velký dík za to kde jsme, od správce, zdravotnika, trenéry, předsedu a další členy jako jsou řidiči atd. A teď konkrétně, Habeš mám v srdci, dal mi rodinu a kamarády, ale doma je doma Sokol.
Jaký máte nejlepší fotbalový okamžik, a jaký naopak nejhorší?
Nejlepší okamžiky jsou pro mne úspěchy týmu, postupy jak s Benešovem tak s Lichnovem a nejhorší jsou pro mne zranění spoluhráčů, kteří už si soutěž nezahrají. Děkuji za rozhovor.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.