Nečekal jsem, že budeme na úplném čele, přiznává Merdita z Velké Bíteše

Bítešský záložník Adrian Merdita popisuje poslední zápas i svoji důležitou branku. Co říká na roli favorita v zápase ve Staré Říši? Dozvíte se i to, kdo má největší podíl na výsledcích Velké Bíteše.

0
Adriane, gratuluji ke zvolení hráčem kola. Čeká tě nějaký příspěvek do kasy?
Děkuji. Určitě čeká, nevyváznu z toho jen tak lehce (smích).
Sledoval jsi hlasování? Kdo tě nejvíce podpořil?
Moc ne právě. Až kluci v kabině říkali, že vedu hlasování. Nejvíc mě podpořili spoluhráči.
V pátek jste porazili Bystřici. Jak bys zápas popsal?
Prvních 10-15 minut jsme se nějak nedostávali do tempa a Bystřice nás přehrávala a měla i nějaké šance, poté jsme inkasovali gól, ale pět minut na to jsme gól dali a stav se do konce poločasu už nezměnil. Druhý poločas byl vlastně náš, kdy jsme Bystřici k ničemu nepustili, vytvořili jsme si spoustu šancí a zaslouženě vyhráli.
Vstřelil jsi branku. Jak padla?
Dostal jsem přihrávku od Tomáše Mrni, na středu hřiště jsem byl úplně sám, přihrál jsem Zdenovi Traxlovi, který to sekl na vápně a já si ještě stačil naběhnout a dávat gól.
Proč jste hráli netradičně v pátek?
Z důvodu konání turnaje mladších žáků.
V dalším kole jedete do Staré Říše. Co od zápasu čekáš?
Určitě čekám, že to nebude lehký zápas. Stará Říše bude chtít doma bodovat. Musíme se připravit tak jako na každý zápas, ukázat sílu týmu a odvést si plný počet bodů.
Bude hrát v roli favorita. To jsi ve Velké Bíteši mockrát nezažil...