Náš cíl je určitě se pohybovat na prvních místech tabulky, říká Štěpán Vala

Vítězem hlasovací soutěže Hráč kola se stal Štěpán Vala z Lipníku, který pomohl svým výkonem k výhře svého týmu na půdě Chlístova. Nyní si s vítězným hráčem přečtěte celý rozhovor

0
Štěpáne, gratuluji ti k vítězství v naší anketě a zeptám se jaký byl zápas s tvého pohledu?
Děkuju moc, do zápasu jsme vstoupili špatně a začátek zápasu byla katastrofa, proto jsme taky prohrávali 2:0 v poločase. O pauze jsme si řekli co by jsme chtěli zlepšit a do druhého poločasu jsme doslova vlétli. Myslím, že bez toho, abychom hráli jako tým a vyvinutého tlaku by se nám zápas otočit nepovedl. Takže já zápas hodnotím určitě pozitivně.
Jak jsi byl spokojený se svým výkonem?
S "Brabim" (Tomášem Brabencem) jsme spolu na stoperu ještě nehráli, ale rychle jsme se sehráli a obrana držela tak jak měla. Se svým výkonem jsem spokojený i když by šlo určitě ještě hodně zlepšit.
Co očekáváš od nové sezóny a na jakých místech tabulky se budete chtít pohybovat ?
Do nové sezóny jsme chtěli vkročit silně, což se nám proti Třebelovicím nepovedlo, ale teď po vyhraném zápase doufám, že budeme ve výhrách jen pokračovat. Náš cíl je určitě v prvních místech tabulky.
Nyní vás čeká zápas s Blatnicí . Co od zápasu očekáváš a jaký výsledek vás uspokojí?
Do zápasu půjdeme s jediným cílem a to vyhrát. Určitě pomůže i výhoda domácího zázemí a fanoušků. Doufám, že všechny body zůstanou doma.
Kdo tě k fotbalu dovedl? A kde všude jsi působil?
K fotbalu mě vedli od mala můj děda a btratranec. Oba fotbal milují a hodně mi pomohli v tom se zlepšovat. Začínal jsem právě v Lipníku poté jsem působil nějakou dobu ve FOŠ Třebíč, ale vybral jsem si přestoupit do HFK, poté přišla nabídka ze Zbrojovky, ale rozhodl jsem se setrvat v Třebíči. Po novém roce jsem dostal nabídku přestoupit zpátky do Lipníka, kterou jsem s radostí přijal.