V kabině máme super partu, pochvaluje si Marek Mižár z Úněšova.

Trochu se zpožděním tu pro Vás máme rozhovor s hráčem 12. kola, kterým se stal úněšovský Marek Mižár. V divokém utkání v Chodském Újezdu, které hosté vyhráli na penalty, se Mižár podílel na všech čtyřech gólech Slavie.

0
Gratuluji k vítězství v anketě. Co říkáte na to, že jste se stal hráčem kola právě vy?
Děkuji. No, co na to říct. Je to skvělé, ale nic na tom nemění fakt, že jsme nezískali tři body.
Utkání v Chodském Újezdě bylo hodně divoké. Padlo osm gólů, dvě červené karty na každé straně, rozhodovaly penalty… Jak ten zápas probíhal z Vašeho pohledu?
Z mého pohledu bylo prvních patnáct minut katastrofálních, ale podařilo se nám vyrovnat do poločasu a to si myslím ze bylo rozhodující.
Vy jste měl podíl na všech čtyřech gólech Vašeho týmu. Byla nějaká akce, které si nejvíce považujete?
Když jsem posadil krásný balon na hlavu Martina Laka a ten otevřel skóre.
Podzim zakončíte domácím utkáním se Stráží. Jak se na zápas těšíte a co od něj očekáváte?
Na zápas se těším velmi, protože věřím, že tři body zůstanou doma. (zůstaly Úněšov zvítězil 6:2, pozn. autora)
Jak jste v Úněšově s dosavadním průběhem sezóny spokojeni?
Musím říct, že s naši velkou marodkou je to překvapivé, být v horní části tabulky, takže spokojenost.
Máte v kabině někoho, s kým nejlépe vycházíte? Například s kým si zajdete na pivo i mimo fotbal?
Tak v kabině máme super partu, takže vycházím se všemi a nesmím zapomenout na našeho kustoda Martina Minarčice, s kterým zajdu na pivo a popovídat si.
V kolika letech jste začal hrát fotbal a jakými kluby jste prošel?
Hraju od malička. Byl jsem v žácích na Bolevci a mladším dorostu ve Vejprnicich. Pak jsem se vrátil do Úněšova, kde nyní rozdávám radost. (smích)