Hráčem 5. kola se stává Lukáš Böhm - určitě by jsme chtěli po této sezóně zpět do ,,B" třídy

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 5. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.
0
Gratuluji vám k vítězství v anketě Hráč kola. Minulý zápas se vám povedl a Poříčí si od vás odvezlo 6 branek. Jaký byl zápas z tvého pohledu?
Děkuji.... Zápas patřil k těm lehčím a skóre mohlo být i vyšší. Každý zápas jsme si vypracovali mnoho gólových příležitostí, ale ne vždy se proměňují bohužel.
Vstřelil si 2 branky, mohl by si fanouškům říct, jak se ti to povedlo ?
Tak první branka byla z volného přímého kopu na hranici vápna to nebyla uplně složitá situace a druhý gol byl po rozehrání rohu na krátko míč se ke mě dostal na rohu vápna tak jsem se snažil to obstřelit na zadní tyč a vyšlo to.
Chtěl by jsi v průběhu sezóny zasáhnout do „A“ týmu?
Určitě bych zasáhnout a být součástí týmu chtěl a doufám, že se to snad i povede, ale zatím vize trenérů ,,A" týmu je bohužel jiná!
V této sezóně máte zatím plný počet bodů a výborné skóre. V čem tkví tajemství vašeho úspěchu?
Plný počet bodů nás určitě těší a co se týká skóre tak to by mělo být o mnoho větší, ale naše neproměňování 100% šancí nás zatím nemusí mrzet a doufám, že si to schováváme do dalších složitějších zápasů.
Určitě vás tým nechce zůstat v Okresním přeboru dlouho a pomýšlíte se vrátit zpět do „B“ třídy. Je to tak?
Ano, přesně jak říkáte určitě by jsme chtěli po této sezoně zpět do ,,B" třídy, asi proto zůstal na trenérské lavici Tomáš Paleček, ale nebude to lehké podle mě největšími konkurenty budou Hejtmánkovice a rezerva Kostelce. Podle toho se vyvíjí tabulka už teď po pěti kolech.
A ty máš nějaké vyšší cíle? Chtěl by si se prokopat do náročnější soutěže?
Tak momentálně je v Jaroměři možnost zahrát si Divizi, takže asi to je takový cíl si to zkusit.
Co na sobě vidíš jako největší slabinu ? A v čem máš tu největší sílu?
Osobně největší slabina je rychlost ,,běhu,, :) nikdy jsem nebyl rychlostní typ, ale to se snažím týmu kompenzovat tím, že si myslím, že tam jsem od toho abych šance pro kluky připravoval a občas vstřelil i nějakou tu branku, což se zatím daří.
Předpokládám, že několikrát do týdne trénuješ, zbývá ti čas ještě na jiné koníčky a sporty?
Letní přípravu jsem absolvoval s áčkem se kterým momentálně pokračuji v tréninkách...trénuje se 4x týdně, ale z důvodu práce se nedostanu na každý. Jinak ve volném čase si rád odpočinu asi jako každý :)
Chtěl by si něco vzkázat fanouškům?
Co tak slýchám, tak kritiku na neproměňování šancí, takže bych chtěl, aby měli trpělivost přeci jenom jsme snad nejmladší tým v soutěži ono se to určitě zlepší.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.